Gençlik Meclisi Üyesi 200 Çocuk Çok Mutluydu

Başkan Demirel, 23 Nisan dolayısı ile çocukları makamında ağırladı

Gençlik Meclisi Üyesi 200 Çocuk Çok Mutluydu
Bu içerik 995 kez okundu.

Etimesgut Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, biriktirdikleri harçlıklarıyla 200 çocuğa istedikleri hediyeyi alarak onları 23 Nisan'da mutlu etti. Etimesgutlu gençlerin bu özverili çalışmasından gururlanan Belediye Başkanı Enver Demirel, çocukları ve gençlik meclisi üyelerini makamında kabul ederek kutladı.
 

Etimesgutlu gençler, okul yönetimleriyle irtibata geçerek okullardaki ihtiyaç sahibi başarılı öğrencileri belirlediler. Öğrencilere en çok istediği hediyeyi soran gençler, bu hediyeleri almak için mağazaları teker teker gezdiler. Hediyeler alındıktan sonra Kent Konseyi'nde yine üyeler tarafından paketlendi, paketlerin üzerine kime verileceği yazıldı. Hediyeler daha sonra çocuklara verildi.
 

Türkmen çocuklar, hediyelerini Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'in elinden aldılar. Demirel, Gençlik Meclisi üyelerini ve Türkmen çocukları makamında ağırladı, çocuklarla yakından ilgilendi. Hediyelerini alan Türkmen çocuklar, büyük mutluluk yaşadılar. Demirel, Etimesgut Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin örnek sosyal ve kültürel çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, gençlik meclisi üyelerini ve başkan Erhan Göksu'yu tebrik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
LewisOjn     2019-11-08 http://trustonlinepharmacies.com - canadian mail order pharmacy legitimate online pharmacies india
Josephgub     2019-11-08 http://trustnlinepharmacy.us canadianpharmacy canada online drugstores
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR