CHP-AKP koalisyonu kurulabilirmi?
PROF. DR. ALİ KOŞAR

CHP-AKP koalisyonu kurulabilirmi?

Bu içerik 479 kez okundu.
Olma olasılığı zayıf..

1. Cumhurbaşkanını hazmedemezler.. Bu da bulantı ve kusma yapar..

2.adalet bakanlığını isterler.. Bu kesin olarak verilmez...karpuzun çatladığı gini ortaklık çatlar..

3. Sağlık bakanlığını kesin isterler... Sayın haluk koç un en büyük hayali bakan olmak.. AKP nin oy oranın yüzde 10 sağlıktan geliyor.. Bunu alamazlarsa karın ağrısı olur..

4. Milli eğitimde 4+4+4 mü 5+8 mi, 4+8 mi olacak... İmamhatip liseleri büyük engel olacaktır.. Cumhurbaşkanın cesedi ciynenmeden İHL orta kısmı kapatılamayacak ve koalisyonda dananın kuyruğunun koptuğu yer olacaktır..

5. Suriyelilerin iadesi..kendini ensar makamında gören AKP bunu kwsin kabul etmez.. Mazlumu zalime teslim etmez

6. Emekliye ek maaşlarve mazoyun 1 tl olması... Teknik ve ekonomik olarak mümkün değil.. Böyle bir durumda enflasyon. yüzde14 olur.. Burada CHP yutkunmak zorunda kalır

7. Bu kalisyon en fazla HDP ve kürtlere yarar..


AKP -CHP ile koalisyon yaparsa başbakanın ayağı kaydırırlar... MHP oyu artar.. 2 yılda seçim olur...

CHP AKP ile koalisyon yapmazsa kemal kılıçdaroğlu koltuğunu kaybeder... MHP - AKP ile koalisyon yapmazsa % 4 oy kaybeder.. Bahçeli ye Allahtan bir şey olmazsa, MHP lilerden bir zarar gelmez. Köknar gibi durur..Demirtaşın kaybedecek bir elektrik faturası bile yok

Elini taşın altına koyan birinin elini üstündeki taşın üstüne basmak..hatta orada zıplamak.. Yaramaz bebeler gibi birde sırıtmak.. Birde bana ne elini koymasaydın diye alay etmek... Elini düzgün koy lan diye tehdit ediyor..
Sonrada bir şey olmamış gibi arkasını dönüp gitmek..
Kim acaba bu politikacı...

AKP-MHP koalisyonu kabağa karpuz aşılamaya benzer.. Heybetli olur, uzun ömürlü okur... Ama tadı biraz kaçık olur... AKP-CHP kolisyonu salatalığa kabak aşılamaya benzer...ben bahçede bunu bu gün deneme aşısı yaptım.. Tutmayabilir, tutarsa ne olacağını Allah bilir, kısa ömürlü olur...yiyen çıkmaz.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR