Yüce Eczanesi Sincan’da açıldı.

Ankara’nın Sincan ilçesi vatan caddesinde Yüce Eczanesi açıldı.

Yüce Eczanesi Sincan’da açıldı.
Bu içerik 4247 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Açılış törenine Sincan siyasetinin önemli isimlerinden Dursun Yüce, Yine Sincan’ın yerlilerinden Ömer Yücel, Eski Cumhurbaşkanı danışmanlarından Mehmet Yüce, Sincan Belediye Başkanı Doç.Dr. Mustafa Tuna, Eski Sincan Belediye başkanı Rüstem Altunbaş, Alkan İnşaat ortakları Rıfat Alkan ve Ecz. Ümit Alkan, Prof. Dr. Ali Koşar, Dr. Münire Yücel Koşar, Dr. Beyhan Demir, Sincan Matbaası Sahibi Ali Turgut, Sincan Yapı Market Sahibi Adem Yücel, Doğandemir doğrama sahibi Seyit Mehmet Doğandemir, Yüce Kuyumculuk sahibi Yavuz Selim Yüce ve Alperen Yüce, Evci Köyü Dernek Başkanı Kazım Aktürk, Aluç Doğrama sahibi Hasan Aluç, Bulut Ticaret Ortakları, Mustafa Bulut, Necip Bulut ve Ali Bulut, Tanrıverdi Eczanesi sahibi Necip Tanrıverdi,ve Eczacı Fatma Kübra Yüce’nin eş dost - akrabaları katıldı.

Kurdele Besmeleyle kesildi

Kurdeleyi Eczacı Fatma Kübra Yüce’nin dedeleri Dursun Yüce, Ömer Yücel, Müftü Mehmet Yüce, Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ve Sincan Eski Belediye Başkanı Rüstem Altunbaş besmeleyle birlikte kestiler.

Sen şifa eyle yarabbi

Duayı izlemek için tıklayın...

Açılış töreninde kurdele kesilmesinden sonra Müftü Mehmet Yüce’nin yaptığı duaya davetliler amin dedi.

Şu sözlerle yaradana yalvardılar, “İlahi gücümüzün ve irademizin aciz kaldığı yerde sığındımız sensin, mülkün hakiki sahibi ve tabiat kanunu tabelasının kanun koyucusu sensin. Herşeyin anahtarı yanında herşeye gücü yeten, sözü geçen, olmazları olur hale getiren, zaman ve mekanların her noktasına dokunan sensin.

İlahi, ülkemizin bütünlüğünü korumak hepimiz için farz. Fiilen bu gayretin içinde bulunan devletimizin meşru güçleri bu farzı yapıyorlar demek anlayışı içinde, bin senedir islamın ve kur-an’ın bayraktarlığını yapan milletimizi her türlü felaketten sen muhafaza eyle yarabbi.

Şu anda içerisinde bulunduğumuz bu eczanemizin de helal olmak üzere kazancını bol eyle. Sıhhat ve afiyet içerisinde insanlara sıhhat bulmalarını sağla. Kapını çalanlara da sen şifa eyle yarabbi”. Diyerek sözlerini tamamladı.

Dualara amin diyen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’da Eczaneci Fatma Kübra Yüce’yi tebrik ederek bol kazanç diledi.

Sincan Eczane Sincan Yüce Eczanesi Doç.Dr. Mustafa Tuna Eczane Vatan Caddesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR