Yok artık! 1 günde 14 teröris!

Bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. Şırnak ve Diyarbakır'da dün düzenlenen askeri operasyonlarda 14 teröristin öldürüldüğü açıklandı. Sokağa çıkma yasağının devam ettiği Cizre'de 6 terörist, Silopi'de 3 terörist ve Sur'da 5 terörist öldürüldü. Bölgede operasyonların devam ettiği açıklandı.

Yok artık! 1 günde 14 teröris!
Bu içerik 1540 kez okundu.

7 Haziran'dan bu yana PKK militanlarına yönelik askeri operasyonlar devam ediyor. Şırnak ve Diyarbakır'da yoğunlaşan operasyonlarda 14 teröristin dün öldürüldüğü açıklandı. 1 Kasım seçiminin ardından Doğu ve Güneydoğuda başlayan terör operasyonlarında PKK'ya ağır kayıplar verdiriliyor. 

Sivil halkın hayatını mahveden PKK militanları sokaklardan temizlenmeye devam ediyor. Şırnak'ın Cizre ilçesinde dün 5 terörist, Silopi'de 3 terörist ve Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 5 teröristin öldürüldüğü açıklandı. Günlerdir bölgede yoğunlaşan operasyonlarda yüzlerce terörist öldürüldü. 

Bu ay Cizre'de 145, Silopi'de 11 ve Sur'da 40 militanın öldürüldüğü açıklandı. Yapılan operasyonlarda öldürülen militanların sayısı 196'ya ulaştı. Şırnak'ın Silopi ilçesinde 5 el yapımı patlayıcının imha edildiği açıklandı. Süren operasyonlarda el yapımı bomba yerleştirilmiş 12 tüp ile 740 kalaşnikof fişeği, 2 gece görüş cihazı ve bir el telsizi ele geçirildi.

Bingöl'de yapılan operasyonlarda PKK militanlarının kullandığı 24 sığınakta 2 şişme bot, 2 sırt çantası ve 5 kilo C4 tipi patlayacı yerleştirilen 6 büyük tüp ele geçirildi. 

Öte yandan, Kilis Elbeyli'de, Suriye'den Türkiye'ye yasa dışı yollardan geçmeye çalışan ve terör örgütü DAEŞ mensubu oldukları değerlendirilen biri çocuk 6 kişi yakalandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR