Yılmaz 20 yaş birden yaşlandı!

Yüksel Aysu'nun İftarlık Gazoz filminde rol alan Cem Yılmaz filmdeki imajı ile herkesi şaşırttı. İftarlık Gazoz filminde tüm ömrü gazoz makinesi başında geçen Cibar Kemal'i canlandıran Cem Yılmaz film için yaşlandırıldı. Başındaki takkesi ve uzun sakalları ile dikkat çeken Cem Yılmaz oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Yılmaz 20 yaş birden yaşlandı!
Bu içerik 518 kez okundu.

Ali Baba ve 7 Cüceler filminin gişede istediği başarıyı elde edememesi ile birlikte büyük hayal kırıklı yaşayan Cem Yılmaz, Yüksel Aysu'nun filmi İftarlık Gazoz'da oynadı. İftarlık Gazoz filminde ömrü gazoz makinesi başında geçen Cibar Kemal'i canlandıran Cem Yılmaz film için tüm imajını değiştirdi. 

Gazoz ustası Cibar Kemal'i canlandırmak için özel bir hazırlık süreci geçiren Cem Yılmaz Ege şivesine hakim olmak için filmin senaristi ve yönetmeni Yüksel Aksu ile çalıştı. Filmde 50-60 yaşlarında olan Cibar Kemal'i canlandıran Cem Yılmaz, uzattığı sakalları ve takkesiyle orta yaşlı bir Egeli olup çıkıverdi. 

İftarlık Gazoz filminin senaristi Yüksel Aksu, Cem Yılmaz'ı öve öve bitiremedi. Cem Yılmaz'in çok yönlü bir sanatçı olduğunu söyleyen Aksu yazdığı karakteri Cem Yılmaz'ın farklı bir boyuta taşıdığını bu kadarını kendisinin bile hayal edemediğini söyledi. Cem Yılmaz'ın oyunculuğuna hayran kaldığını söyleyen Aksu "Yazdığım gazoz ustası karakterini öyle farklı ve ustaca oynadı ki, bambaşka ve kurguladığımdan bile daha güzel bir Cibar Kemal karakteri çıktı ortaya. Bu hem benim hem filmin şansı." dedi. Cem Yılmaz'ın başrolünde oynadığı İftarlık Gazoz Filmi 29 Ocak günü vizyona girmeye hazırlanıyor. 
 

yaşlanma yirmi yaş cem yılmaz ali baba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR