Yaşlılar mutlu ve huzurlu

Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinçevi’nde kalan vatandaşların kendilerini daha iyi hissetmeleri, moral ve motivasyonlarını artırmaları için saç ve cilt bakımı uygulandı.

Yaşlılar mutlu ve huzurlu
Bu içerik 668 kez okundu.

Etimesgut Belediyesi tesislerinde görevli saç ve cilt bakımı uzmanları tarafından yaşlıların önce istekleri doğrultusunda saçları kesildi. Saçlara gençlik yıllarında olduğu gibi fönler çekilerek yine istedikleri şekiller verildi. Yaşlıların yüz ve ciltlerine önce bakım sonra maske yapıldı. Manikür ve pedikür de yapılan yaşlılar çok mutlu oldular. Bakım sonrası aynanın karşısında kendilerine bakan yaşlılar ‘Her yaşın ayrı bir güzelliği var” yorumunu yaptılar. 

Erinçevinde kalan bayanlara her ay düzenli olarak saç ve cilt bakımı uygulanıyor, baylara ise saç ve sakal kesim hizmeti veriliyor. 

 

YAŞLI KABULÜ DEVAM EDİYOR 

86 kişi kapasiteli Bağlıca Mahallesi’ndeki İl Bilge Hatun Erinçevi’nde yaşlıların ihtiyaçlarını karşılayacak birçok donatı bulunuyor. Huzurevinde sağlık birimi, spor merkezi, ibadethane, terzi, berber, çamaşırhane ve yaşlıların hayatlarını kolaylaştıran birçok hizmet noktası yer alıyor. Huzurevi onlarca çeşit bitki ve ağaçtan oluşan zengin bahçesiyle sakinlerine huzur veriyor. Yaşlılar, mevsimlik sebzelerin yetiştirildiği hobi bahçelerinde, şelaleli kamelya ve oturma gruplarında zamanlarını en iyi şekilde değerlendiriyorlar. Erinçevi’ne yatalak olmayan yaşlılar kabul ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR