Yalçın Topçu hızlı başladı....

Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Şanlıurfa’da şehit düşen polis memuru Tanju Sakarya’nın ailesini ziyaret ederek taziye dileklerinde bulundu.

Yalçın Topçu hızlı başladı....
Bu içerik 1189 kez okundu.

 Bakanlık görevinin ardından ilk ziyaretini şehit ailesinin evine yapan Bakan Topçu, şu açıklamalarda bulundu:

“En ilgi çekici ne biliyor musunuz? Bu milletin bu kadar acıya rağmen, bu kadar kalleşliğe, bu kadar kahpeliğe, bu yedi düvelin desteklediği içten ve dıştan bu komplike projeye rağmen insanımız canını veriyor ama hala diyor ki devlet sağolsun, millet varolsun. Şehit ailesinden gördüğüm bu.”

Baba Elvan Sakarya’nın, adım adım oğlunun şahadetini yaşadığını ve hissettiğini, şehit olmadan evvelki gece uyuyamadığını belirttiğini söyleyen Topçu, “Bu tip acılarda yapılması gereken milletin yaptığıdır. Kur’an okunacak, rahmet inecek, bu acı hafifleyecek. Allah’ın rahmeti gelmezse bu tip acılara insanın dayanması mümkün mü? Acı paylaşıldıkça azalır. Azalacak inşallah. Devletimiz gereğini yapacaktır, güçlüdür, kararlıdır. Bu hükümet her şeyin üzerine daha büyük bir kararlılıkla gidecektir. Çünkü bu Anayasa hükümetidir. AK Parti hükümeti değildir. Allah’ın izniyle daha kararlı olunacak inşallah. Silahlı Kuvvetlerde bu kararlılığı görüyoruz, Cumhurbaşkanımızda bu kararlılığı görüyoruz, hükümette bu kararı görüyoruz. Terör tekne kazınır gibi kazınana kadar mücadele devam edecek. Allah milletimize sabır versin. Bu komplike bir projedir. Bunun karşısında devlet ve millet topyekun beraber olmalıdır. Bu kararlılıkla terörü bitireceğiz” ifadelerini kullandı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR