Ünsal perukla sahneye çıktı

Geçtiğimiz günlerde tesettüre girme kararı alarak herkesi şaşırtan Niran Ünsal yılbaşında Bodrum'da sahne aldı. Tesettüre girdikten sonra işinin zarar gördüğünü söyleyen Niran Ünsal sahneye perukla çıktı. Normal hayatında başörtülü olduğunu söyleyen Niran Ünsal bundan sonra sahneye perukla yada çeşitli aksesuarlarla çıkacağını söyledi

Ünsal perukla sahneye çıktı
Bu içerik 471 kez okundu.

Başını kapatarak herkesi şaşırtan Niran Ünsal yeni bir karar aldı. Yılbaşında Bodrum'da sahne alan Niran Ünsal başını kapattıktan sonra işinin çok zarar gördüğünü söyledi. Tesettüre girdikten sonra pek çok işinin iptal olduğunu söyleyen Niran Ünsal Bodrum'da peruk ile sahneye çıktı. 

Bodrum'da bir otelde sahne alan Niran Ünsal konserine başlamadan önce yaptığı açıklamada herkesin yeni yılını kutladı. Tesettüre girdikten sonra işinin bu durumdan zarar gördüğünü söyleyen Ünsal bundan sonra sahneye peruk ve çeşitli aksesuarlarla çıkacağını açıkladı. 

Türbanla sahneye çıkmayacağını söyleyen Ünsal  "Tabi ki türbanla sahneye çıkmıyorum. Dünyada da, Türkiye'de de hiçbir sahne sanatları ve görsel sanatlar ile ilgilenen ve gerçek anlamda inancını yaşayan insanlar, türbanla sahneye çıkmıyorlar. Dolayısıyla ben de çeşitli peruklar, aksesuarlar ile sahneye çıkıyorum. İşimi yapmaya devam ediyorum" dedi.


Konserden önce açıklama yapan Niran Ünsal'ın elindeki ayva herkesin dikkatini çekti. Sahneye çıkmadan önce her zaman ayva yediğini söyleyen Niran Ünsal ses tellerini temizlediği için ayva yediğini söyledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR