Ülkemize Hep Birlikte Sahip Çıkmalıyız

Ankara'da görev yapan zabıtalar, tektek bütün ilçeleri gezdiler, en duyarlı ve anlamlı karşılama ve jest Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'dan geldi.

Ülkemize Hep Birlikte Sahip Çıkmalıyız
Bu içerik 707 kez okundu.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Zabıta Haftası kutlamaları sürerken Başkent Zabıtasına jest yaptı. 75. Yıl Hipodromu yanındaki ağaçlandırma alanına hatıra ormanı yaptıran Yaşar, zabıtalarla birlikte ağaç dikti.

Yenimahalle Belediyesi’nin zabıta teşkilatına armağan ettiği 189’uncu yıl Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu Hatıra Ormanı’nda 500’e yakın kara çam düzenlenen törenle toprakla buluşturuldu.

Yaşar’a teşekkür

Ankara’da görev yapan zabıtaları bir araya toplayan ağaç dikme töreninde, eline kazmayı alan heyecanla ağacını dikti. Dikilen ağaçlara özenle can suyu verilirken Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak, Başkan Yaşar’a destek ve ilgisi için tüm zabıtalar adına teşekkür etti.

Ülkemize hep birlikte sahip çıkmalıyız

Başkent zabıtasının uyum içerisinde çalışmasının Ankara halkına daha iyi hizmet verilmesi açısından çok önemli olduğunun altını çizen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Sizin sağladığınız bu birlikteliği ve uyumu çok önemsiyorum. Bu birlik, beraberlik Ankara’yı daha iyi noktalara taşıyacak. Hepimiz Ankara’ya hizmet ediyoruz, aramızda bilgi alışverişi yapmalıyız. Uzlaşmalı, doğruda birleşmeliyiz. Sizin sırt sırta mücadelenizin tüm yurda örnek olmasını diliyorum. Ülkemize hep birlikte sahip çıkmalıyız” dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR