Türkan 7 günlük yaşam savaşını kaybetti!

Adana'da platonik aşığı Bünyamin F. tarafından darp edilen ve beyin kanaması geçiren Türkan Sarıkaya 7 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Aşkına karşılık alamadığı için Türkan Sarıkaya'yı öldüresiye döven Bünyamin F. tutuklandı. Bünyamin F. tarafından kızları öldürülen aile bugünkü cenaze töreninde sinir krizleri geçirdi.

Türkan 7 günlük yaşam savaşını kaybetti!
Bu içerik 1476 kez okundu.

Kendisine aşık Bünyamin F. tarafından darp edildikten sonra beyin kanaması geçiren Türkan Sarıkaya 7 günden bu yana yoğun bakımda yaşam savaşı veriyordu. Aşkına karşılık vermediği için Bünyamin F. tarafından darp edilen Türkan Sarıkaya 7 günlük yaşam savaşını kaybetti. 

Türkan Sarıkaya'nın bugün düzenlenen cenaze töreninde gözyaşları sel olup aktı. Kızının bir eşkiya yüzünden hayatını kaybettiğini söyleyen acılı baba Bünyamin F'ye en ağır cezanın verilmesini istediğini söyledi. 

Gelinlik giyemeden bir zorba tarafından öldürülen Türkan Sarıkaya'nın gelinlik örtülen tabutu kadınlar tarafından taşındı. Cenaze töreninde Türkan Sarıkaya'nın annesi ve erkek kardeşi sinir krizleri geçirdiler. 

Aşkına karşılık bulamadığı için Türkan Sarıkaya'yı öldüresiye döven Bünyamin F ve ona yardım eden Utku F. ve Alican D. tutuklandı. 

Magazin Adana Aşk Türkan Sarıkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR