Türk Ocakları Polatlı'da ziyarette

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Polatlı’da yeni kurulan Türk Ocakları Polatlı Şube Başkanı Dereköy ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Türk Ocakları Polatlı'da ziyarette
Bu içerik 683 kez okundu.

Türk Ocaklarının Osmanlının son döneminde Devletin bekası için 1912 yılında kurulduğunu belirten Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya,  Milli Şuuru canlandırmada önemli roller üstlenen Türk Ocaklarının Polatlı’da kurulmasının son derece önemli olduğunu söyledi.

Başkan Yıldızkaya, ‘’ İmparatorluk Coğrafyasından her etnik unsurun Çanakkale’de  gösterdiği Büyük Türk Milletini ayakta tutma azim ve kararlılığına bugünde ihtiyaç duymaktayız.  Türk Ocakları, faaliyete başladığı günden bugüne Ülkenin menfaatleri doğrultusunda fikir belirten önemli bir kuruluştur. Özellikle milli konularda, bayrağımıza, ülkemize, şehidimize bakış açımız aynıdır, hassasiyetlerimiz aynıdır.  Geçmişi olmayan milletlerin geleceğinin de olmayacağı aşikârdır.  Türk Ocağı,  çalışmalarıyla Polatlımızda geçmişimizle geleceğimiz arasındaki bağları kuvvetlendirecek, bizi biz yapan değerleri canlı tutacaktır.’’ dedi.

Yıldızkaya, Türk Ocakları Polatlı Şubesine gerekli desteği sunacaklarını sözlerine ekledi.

Türk Ocakları Polatlı Şube Başkanı İlhan Dereköy, ise Türkiye’de 78’inci şubenin Polatlı’ya açıldığını, Şehirde konferans, seminer gibi etkinliklerle milli şuuru canlandırmak ve ayakta tutmak için çalışmalar yürüteceklerini, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın desteklerini esirgemeyeceğine inandığını dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR