Tilbe'nin reklam filmi olay oldu

Fantezi müziğin en güçlü kadın sesi olan Yıldız Tilbe'nin oynadığı reklam filmi olay oldu. 14 Şubat için hazırlanan reklam filminde Yıldız Tilbe'ye gençler eşlik etti. Yıldız Tilbe'nin sözlerini yazdığı reklam filmindeki şarkı bir anda sosyal medyanın en çok konuşulanlarından oldu.

Tilbe'nin reklam filmi olay oldu
Bu içerik 1611 kez okundu.

Türkiye'nin en güçlü kadın seslerinden olan Yıldız Tilbe'nin oynadığı reklam filmi rekor üzerine rekor kırıyor. Bir GSM şirketinin reklamında yer alan Yıldız Tilbe'nin reklam için yazdığı şarkı sözleri sosyal medyada olay oldu. 14 Şubat konulu reklam filminde oynayan Yıldız Tilbe'ye gençlerde eşlik etti. 

Sevgilisi olmayanların durumunu en iyi şekilde açıklayan reklam filmi milyonlarca kişi tarafından izlendi ve paylaşıldı. İlk kez bir reklam filminde rol alan Yıldız Tilbe, reklam karşılığında 1 milyon dolar kazandı. 


Yıldız Tilbe'nin kaleminden çıkan reklam sözleri pek çok kişi tarafından beğenildi. Yıldız Tilbe'nin rol aldığı reklam için Gülben Ergen'in Kandıramazsın beni şarkısının müziği kullanıldı ve şarkının sözleri değiştirildi. 

Kariyeri boyunca hiç bir reklam teklifini kabul etmeyen Yıldız Tilbe, bu kez teklifi geri çevirmedi ve ortaya mükemmel bir klip çıktı. 

Yıldız Tilbe Tilbe Tilbe yeni klip
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR