Taşeron'da mutlu son

İnanan vardı inanmayan vardı. İnançlı mücadele ekmek kavgasında yürekler sevinçle doldu. Ülkemizin geçtiği şu zor zamanlarda Başbakan Ahmet Davutoğlunun konuşmasında insanların yüzleri güldü.

Taşeron'da mutlu son
Bu içerik 2758 kez okundu.

Bizlerde haberseymen olarak yüzleri gülen, gülmek isteyen emekçilere hep destek yazıları yazdık. Temennilerimizi ilettik.

Taşeronlarda kendi aralarında organize oldular ve çeşitli platformlar kurdular bunlardan birisi de TAŞERON KAMU ÇALIŞANLARI sayfasıydı. Ahmet Kurt'un öncülük yaptığı platformda bugün en yoğun günlerinden birini yaşadı.

Taşeron kamu çalışanları grup yöneticisinin takipçilerine canlı maç izle paylaşımı şu şekildeydi...

Arkadaşlar yıllar önce bu grubu kurduğum zaman kimse kadroya inanmamıştı. Alay edenler bile vardı. Ne oldu laa şiştiniz mi? Bir gün olacağına inanmasam zaten kurmazdım. Azimle mücadeleyle her türlü zorluğu aşmak mümkün. Hayırlı olsun herkese. Ahmet Davutoğlu adam gibi bir adamdır bu böyle biline. Bu arada benim sayfamda yönetici yaptığım insanlar beni bu sayfada engellediler ya helal olsun size.

Bundan sonra ki hedefimiz İslam dünyasının birlik ve beraberliği, mazlum Müslümanların gördüğü zulmün artık son bulması ve oculuğun buculuğun bitmesi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet kardes     0000-00-00 Sen yıllarca adaletle mücadele ettin,ben şahidim,Allahın izniyle adalet bu dünyada da tecelli oluyor.hamdolsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR