Sonunda terör birifingi verilecek

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyet, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret edecek. Heyet, Türkiye genelinde ve sınır ötesinde yürütülen terör operasyonlarına yönelik...

Sonunda terör birifingi verilecek
Bu içerik 607 kez okundu.
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyet, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret edecek. Heyet, Türkiye genelinde ve sınır ötesinde yürütülen terör operasyonlarına yönelik liderlere bilgi verecek.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun görevlendirdiği güvenlik heyeti ilk olarak saat 16.00’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Merkezi’nde bir araya gelecek ardından MHP Genel Merkezi’ne geçecek olan heyet, saat 18.00’da MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye son bilgiler aktaracak. HDP’nin ise terör operasyonları kapsamında bilgilendirilecek partiler arasında yer almadığı öğrenildi.
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyette Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz ve Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler bulunuyor.
Başbakan Ahmet Davutoğlu dün Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’yi telefonlar arayarak terör operasyonlarıyla ilgili bilgi vermişti.
(İHA)
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR