Sincanlı hanımlar başkandan gül aldılar

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel etkinlikte Sincanlı kadınlarla bir araya geldi. Başkan Tuna, etkinliğe katılan tüm kadınlara tek tek gül hediye etti.

Sincanlı hanımlar başkandan gül aldılar
Bu içerik 696 kez okundu.

Sincan Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine kadın çalışanlarına gül hediye ederek başladı. Gün boyunca kutlamalara devam eden Sincan Belediyesi, Lale Konferans Salonu’nda düzenlediği programla yüzlerce kadını bir araya getirdi. Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna da kadının toplumdaki önemini hatırlatmak için programlara katıldı. Başkan Tuna, katılan tüm kadınların gününü tek tek kutlayarak, kendilerine gül hediye etti. Sincanlı kadınlar, Başkan Tuna’nın elinden gül almanın mutluluğunu yaşadı. Sincanlı kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, Sinan Yağmur’un “İnsan, Kadın Erkek Gözetilmeksizin Allah’ın Yeryüzünde Halifesidir” konulu söyleşisiyle de unutulmaz bir gün yaşadı.

Kadınlara pozitif ayrımcılık konusunda örnek çalışmalara imza atan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, kadınları toplumun mihenk taşı olarak nitelendirdi. Kadınların ev ekonomilerine destek olmalarını sağlamak amacıyla bir takım çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Başkan Tuna, “Üreten Hanımlar Pazarı ile Sincanlı hanım kardeşlerimizin ev ekonomilerine katkı sağlamasına imkan verdik. Artık kendi ayaklarının üzerinde duran bireyler haline geldiler. Zabıta Müdürlüğümüze başvuran hanımlar, hiçbir ücret ödemeden bir tezgah sahibi oluyor ve ailesine katkıda bulunabiliyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR