Sincan Faaliyetleri konuşuldu

Sincan Belediyesinin Nisan ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’nın da yer aldığı toplantıda, 2015 yılına ait faaliyet raporu meclis üyeleri tarafından oy çokluğu ile kabul edildi.

Sincan Faaliyetleri konuşuldu
Bu içerik 788 kez okundu.

Faaliyet raporu hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Tuna, Sincan’ın Saraycık Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi ile büyük bir değişime hazırlandığını söyledi. 20 bin konutta 100 bin kişiye yaşam alanı sunulacak projede çalışmaların hızla devam ettiğini bildiren Başkan Tuna, Saraycık bölgesinde yepyeni bir şehir kurulduğunu kaydetti.

Başkan Tuna, “Saraycık Mahallesi’nde yaklaşık 3 bin hak sahibi vatandaşımız var. Tapu işlemleri hassas bir şekilde ve olabildiğince hızlı gerçekleştiriliyor. Vatandaşımızın burada 1 metrekarelik bile yeri olsa Tapu Müdürlüğünde muamele yapılıyor. Şuan işlemler belli bir seviyeye ulaştı. Tapu ve kamulaştırma işlemleri tamamlanır tamamlanmaz inşaatlar başlayacak” dedi.  Sincan’ın gelişimi için çalışmalara devam ettiklerini dile getiren Başkan Tuna, “Huzurlu ve güvenli bir Sincan için hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımız için çalışmalarımız ve projelerimiz devam ediyor. Faaliyetlerimizin ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bize destek olan tüm meclis üyelerimize de şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR