Sincan Belediyesi’ni aramak artık daha kolay ve ücretsiz…

Teknoloji ile ilçeyi donatarak Sincanlıları modern ve güvenli hizmet ile buluşturan Sincan Belediyesi, webden arama uygulamasını başlattı.

Sincan Belediyesi’ni aramak artık daha kolay ve ücretsiz…
Bu içerik 792 kez okundu.

Yeni uygulama ile Sincan Belediyesi web sitesine giren vatandaşlar “tıkla-konuş”  sekmesine tıklayarak çağrı merkezini ücretsiz olarak arayabiliyor. 444 4 762 numaralı telefon numarasını unutan vatandaşlar için de bir kolaylık sağlayan uygulama sayesinde akılı cep telefonlarından ya da bilgisayarlardan belediyeye her an ulaşabiliyor.

Sincan’ı daha iyiye ulaştırmak için tüm kurumlarla işbirliği içinde çalıştıklarını kaydeden Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “Belediye hizmetlerimizi teknolojik gelişmelere uygun hale getirerek vatandaşımız ile buluşturuyoruz. Vatandaşlarımız hizmetlerimizden belediyemize gelmeye gerek kalmadan e-belediyecilik uygulamamız  sayesinde yararlanabiliyor. Hızlı ve kolay hizmet ile buluşan vatandaşımız artık belediyemiz de web sitemiz üzerinden direkt ücretsiz olarak arayabilecek. Uygulamamız vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR