Senai Demirci Muharrem Ayı özel seminerinde

Muharrem Ayı çerçevesinde özel seminerler düzenlenmeye ve vatandaşlarımız bilgilendirilmeye çalışılıyor

Senai Demirci Muharrem Ayı özel seminerinde
Bu içerik 1601 kez okundu.

Sincan Belediyesi, vatandaşı bilinçlendirmeye devam ediyor. Birbiri ardına seminerler düzenleyerek vatandaşı bilgilendirmeye çalışan Sincan Belediyesi Muharrem Ayı’na özel bir seminer düzenledi. Yazar Senai Demirci’nin güzel yorumu ile birlik ve beraberlik Ayını karşılayan Sincanlılara, yardımlaşmanın önemi anlatıldı.

Sincan Belediyesi, Ekim Ayı Kültür ve Sanat Etkinliklerine devam ediyor. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile vatandaşı bilinçlendiren Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Muharrem Ayı’nı Sincanlılarla birlikte karşıladı. Lale Konferans Salonu’nda verilen seminerin konuğu ise Yazar Senai Demirci’ydi. Demirci Sincanlılara Muharrem Ayı’nın önemini, anlamını ve yapılması gerekenleri hikayeler ve anekdotlarla anlattı. 

BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI
İslam dinin yardımlaşma ve hoşgörü üzerine kurulu olduğunu belirten Demirci, yardımlaşmanın önemini anlattı. Muharrem Ayı’nın da birlik ve beraberlik ayı olduğunu ifade eden Demirci, sadece bu kutlu ayda değil her zaman insanların birlik ve beraberlik içinde yaşaması gerektiğini ifade etti. 


Sincan Belediyesi’nin bu seminerlerini de takip ettiğini ve oldukça başarılı bulduğunu belirten Demirci, Hicri Yılın tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesi temennisinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR