Selasını okuttular, mezarı hazırlatıldı ve bakın...

Mezarını kazdırdıkları babalarının ölmediğini öğrendiler!

Selasını okuttular, mezarı hazırlatıldı ve bakın...
Bu içerik 1102 kez okundu.

Osmaniye'de yaşanan bir olay herkesi şok etti. Mide kanseri nedeni ile hastaneye kaldırılan 58 yaşındaki emekli öğretmen Yusuf Yanık'ın kalp krizi geçirdiği ve kalbi durduğu ailesine bildirildi. Yusuf Yanık'ın selasını verdirip mezarını kazdıran aile hastaneden aldığı bir telefon ile büyük bir şok yaşadı. Hastanedeki hemşireler hasta yakınlarını arayarak yaptıkları müdahale sonucunda Yusuf Yanık'ı hayata döndürdüklerini açıkladılar. 

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaşanan bir olay herkesi şok etti. Mide kanseri nedeni ile hastanede tedavi gören emekli öğretmen Yusuf Yanık kalp krizi geçirdi. Yusuf Yanık'ın geçirdiği kalp krizinin ardından kalbinin durduğunu öğrenen ailesi cenaze hazırlıklarına başladı. 

Öldü zannedilen 58 yaşındaki Yusuf Yanık'ın ailesi sela verdirip mezar yerini hazır ettiler. 


Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde tedavi gördüğü hastanede kalbi durunca öldüğü zannedilerek selası okunan ve mezarı kazılan kanser hastasının yaşadığı ortaya çıktı. Taziye çadırı kuran acılı aileye gelen bir haber herkesi şok etti. 

Hastaneye cenazeyi almaya giden hasta yakınları doktordan gelen bir açıklama ile ne yapacaklarını şaşırdı. Yusuf Yanık'ın kalp krizi geçirdiğini fakat yapılan müdahale ile hayata döndürüldüğünü öğrenen yakınları büyük bir sevinç ve şaşkınlık yaşadılar. 

Yusuf Yanık'ın doktoru  Evren Kırış, “Hastanemizde tedavi gören Yusuf Yanık kalp krizi geçirdi. Kalbinin durduğunu öğrenen hasta yakınları YusUf beyin öldüğünü zannederek cenaze hazırlıklarına başlamışlar ancak yaptığımız müdahale ile biz Yusuf Yanık’ı tekrardan hayata döndürdük. Şu anda hastanemizde tedavisi sürüyor” dedi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR