Sakarya'da büyük yol çalışması...

Toplam uzunluğu 4 kilometre olan güzergahlardaki çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlanıyor...

Sakarya'da büyük yol çalışması...
Bu içerik 1462 kez okundu.

Arifiye’de tamamlanan asfalt çalışmalarının ardından ekiplerin Ferizli grup yollarında asfalt atağı başlattığını açıklayan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Toplam uzunluğu 4 kilometre olan güzergahlardaki çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir genelinde başlattığı asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Arifiye grup yollarında kapsamlı bir çalışma yürüten Büyükşehir, programını Ferizli’de sürdürüyor. Nalköy Mahallesi grup yollarına dönük başlatılan çalışmaları değerlendiren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, toplam uzunluğu 4 kilometre olan güzergahlardaki çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını açıkladı.

Şehrin Tamamına Asfalt
Oktar, “Şehrin tamamında altyapı ve içmesuyu çalışmalarının sona erdiği bölgelerde hızlı bir şekilde asfalt çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu da ifade ettiler: inşallah altyapısız ve asfaltsız ilçemiz kalmayacak. Bu anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Asfalt programı dahilinde çalışmalarımızı etap etap hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

4 Kilometrelik Güzergah
Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “Ferizli Nalköy’de başlattığımız çalışmaların ardından Sarıahmetler Mahallesi’ndeki 4 kilometrelik güzergâhta da asfaltlama çalışmalarını gerçekleştireceğiz. Ekiplerimiz bölgede hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Ferizli ilçemize ve şehrimize hayırlı olsun.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR