Şahan Gökbakar'a ince ayar

Şahan Gökbakar'ın Osman Pazarlama isimli filminde oynayan Demet Akalın sosyal medya hesabından sitem etti. Osman Pazarlama filmindeki sahnelerini hala izleyemediği ve afişte ismini göremediğini yazan Akalın, Şahan Gökbakar'a isyan etti. Akalın İnstagram hesabından ‘Ne uyuz çıktı bu Şahan, ismimi de yazmamış hâlâ” yazdı.

Şahan Gökbakar'a ince ayar
Bu içerik 945 kez okundu.

ecep İvedik serisi ile gönüllere taht kuran ve gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar yeni filmi ile beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Osman Pazarlama isimli filminin çekimlerini bitiren Şahan Gökbakar yakında izleyici karşısında olacak. 

Şahan Gökbakar Osman Pazarlama filminde ünlü şarkıcı Demet Akalın'ada yer verdi. Osman Pazarlama filminde yer alan Demet Akalın afişte kendi ismini göremeyince İnstagram hesabından Şahan Gökbakar'a sitem etti. Filmdeki sahnelerini hala izleyemediğini ve rol aldığı bölümleri hala izleyemediğini yazan Demet Akalın, Şahan Gökbakar'a ince bir ayar çekti. 

Günlerdir kendi sahnelerini izlemeyi bekleyen Demet Akalın, Şahan Gökbakar'ın sahneleri hala izletmediğini belirterek ‘Ne uyuz çıktı bu Şahan, ismimi de yazmamış hâlâ” diyerek komedyene ince bir ayar çekti. 

 

Osman Pazarlama filminin oyuncu kadrosunda; Şahan Gökbakar, Selim Akgül, Esra Balıkçı, Şükran Çağman, Gizem İnceoğlu ve Demet Akalın yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR