Saat'in etkisi uzun sürmedi!

Muhteşem Yüzyıl dizisinin ardından büyük bir merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi hayal kırıklığı yaşattı. 2 yıldan bu yana başlayacağı gün beklenen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi beklentilerin altında kaldı. Dizi başladığı haftadan bu yana reyting sıralamasında 15. sıradan yukarıya çıkamıyor. Beren Saat'in diziye dahil olduğu hafta reytingler yükseldi fakat bu yükseliş sadece bir hafta sürdü. Beren Saat'in yer aldığı ikinci bölüm reyting sıralamasında yine 15. sırada yer alabildi.

Saat'in etkisi uzun sürmedi!
Bu içerik 670 kez okundu.

Büyük beklentiler ile başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi bir türlü tutmadı. Dizinin başladığı günden bu yana düşük reytingler herkesi şaşırttı. Kösem Sultan'ın gençliğini canlandıran Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou reytinglerin düşük olması nedeni ile diziden çıkarıldı. 

Reytinglerdeki düşüş nedeni ile Anastasia Thsilimpou 3 bölüm önce diziden çıkarıldı ve yerine Beren Saat dahil edildi. Beren Saat'in diziye dahil olduğu hafta dizi 9 basamak yükseliş kazanarak 15. sıradan 6. sıraya yükseldi. Fakat reytinglerdeki bu yükseliş uzun sürmedi. 

Beren Saat'in yer aldığı ikinci bölüm yine reyting sıralamasında eski yerine döndü. Beren Saat'in reytingler üzerindeki etkisi sadece bir bölüm sürdü. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi reyting sıralamasında 15. sıraya yeniden geriledi. 

Dün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi AB grubunda 4. Totolde ise 15. olabildi. Beren Saat'in katıldığı hafta totalde 6. sıraya yükselen dizi dünkü bölümü ile yeniden eski sıralamasına döndü. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Anastasia Thsilimpou'nun bir anda diziden çıkartılması ve yerine Beren Saat'in konması dizide kopukluklara neden oldu.

1. Ahmed'i canlandıran Ekin Koç'un Beren Saat'ten yaşça küçük görünmesi izleyiciyi diziden soğuttu. Hülya Avşar'ın oyunculuğu her ne kadar iyi olsa da Safiye Sultan rolüne Avşar kızının yakıştırılmadığı ve izleyicinin bu nedenle diziden soğuduğu gündemde. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR