Polatlı'da değişik bir ders yapıldı...

Sevim Aras İlköğretim Okulu öğrencileri, Sosyal Bilgiler dersinde yer alan yerel yönetimler ünitesini, Polatlı Belediye Meclis Salonu’nda uygulamalı olarak öğrendiler.

Polatlı'da değişik bir ders yapıldı...
Bu içerik 2262 kez okundu.

Yerel Yönetimler konusunun işlendiği Sosyal Bilgiler dersini Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya anlattı. Sevim Aras İlköğretim Okulu 4/C ve 4/E sınıfı öğrencileri Başkan Yıldızkaya’ya, yerel yönetimler ve belediyecilik hakkında sorular sorarak bilgi aldılar.

 

Asıl mesleği Tarih öğretmenliği olan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Sosyal Bilgiler dersi boyunca öğrencilere yerel yönetimler ve belediyecilik hakkında bilgilerini ve gözlemlerini aktardı. Eğlenceli ve öğretici bir sohbet havasında geçen dersin ardından, Sevim Aras İlköğretim Okulu öğrencileri Başkan Yıldızkaya’ya çiçek ve kendi yaptıkları Çanakkale heykellerini takdim ettiler.

 

KÜÇÜKTEPE; “BAŞKANIMIZ ÖĞRETMENLİĞİNİ BURADA DA GÖSTERDİ”

 

Sevim Aras İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Özlem Gümüş Küçüktepe, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın verdiği sosyal bilgiler dersinin ardından yaptığı açıklamada “Sosyal Bilgiler dersinde işlediğimiz yerel yönetimler konusunu uygulamalı olarak öğrencilerimize göstermek amacı ile bugün Belediye Meclis Salonu’na geldik. Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya bizi kabul ettiği ve ağırladığı için teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz yerel yönetimler konusunu Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’nın ağzından dinlediler. Sayın Başkanımız bizi kırmadı, çocuklarla çok güzel ilgilendi. Öğretmenliğini burada da göstermiş oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.” cümlelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR