Özel uçak kiraladı ve bakın ne yaptı!

O Ses Türkiye jüri üyesi Hadise Yılbaşı'nda İskenderun'da sahne alacak. Yılbaşında İskenderun'da olacak olan Hadise konsere gitmek için özel uçak kiraladı. Yılbaşı gecesi İskenderun'da sahne alacak olan Hadise konsere kalabalık bir ekip ile gidecek. 20 bin Euro'ya özel uçak kiralayan Hadise programı biter bitmez hemen İstanbul'a dönecek ve yeni yıla evinde girecek.

Özel uçak kiraladı ve bakın ne yaptı!
Bu içerik 728 kez okundu.

Çıkardığı son albüm ile milyonlarca dinleyiciye ulaşan Hadise yılbaşında İskenderun'da sahne alacak. Yeni yıla İskenderun'da girecek olan Hadise konsere gitmek için özel uçak kiralayacak. Kalabalık bir ekip ile İskenderun'a gitmeye hazırlanan Hadise tüm ekibi ile kiraladığı özel uçakta seyahat edecek. 

İskenderun'un Anıt meydanında halk konseri verecek olan Hadise'nin 20 Euro'ya uçak kiralaması herkesi şaşırttı. Hadise özel uçağın lüksünden yararlanarak konser alanına son dakika inecek. 12 kişilik olan özel uçakta Hadise'nin makyözü, kardeşleri, dans ekibi, menajeri ve kuaförü olacak. 

Halk konseri için 20 Euro'ya özel uçak kiralayan Hadise'nin kulis olarak ta özel uçağı kullanacağı açıklandı. Hadise'nin makyajı ve saçı uçakta yapılacak. Hadise konserin ardından hemen İstanbul'a dönecek. Yeni yılı evinde ailesi ile geçirmek isteyen Hadise'nin bu nedenle özel uçak kiraladığı gündeme geldi. Hadise konseri biter bitez İstanbul'a uçacak. Hadise yeni yıla evinde girecek. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR