Orkestra sezonu açıldı...

Eskişehir Büyükşehir Senfoni Orkestrasından muhteşem sezon açılışı.

Orkestra sezonu açıldı...
Bu içerik 1587 kez okundu.

Dünyanın sayılı sanatçılarıyla birlikte başarılı konserler veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, 2015-16 sezonunu dünyaca ünlü piyanistimiz İdil Biret konseriyle açıyor. Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezinde 2 Ekim 2015 günü saat 20.00’de gerçekleşecek konserle, Eskişehirli sanatseverler muhteşem bir müzik gecesi yaşayacaklar.

Türkiye’nin  “Harika Çocuğu” olarak yıllarca dünyanın en ünlü salonlarında konserler veren piyano sanatçısı İdil Biret, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın sezon açılışında konser verecek.

Büyükşehir Senfoni Orkestrası 2015-16 Sezonu açılışını, 2 Ekim 2015 Cuma günü saat 20.00’de İdil Biret’in vereceği konser ile yapacak.  Orkestra Şefliğini Ender Sakpınar’ın  yapacağı konserde İdil Biret piyanosuyla, Senfoni Orkestrası ile birlikte W. A. Mozart’ın Piyano Konçertosu No. 24 do minor ve R. Korsakov’un Şehrazat isimli eserlerini seslendirecek.

Eskişehirlilerin müzik ziyafeti yaşayacağı konserin biletleri önümüzdeki günlerde Büyükşehir Belediyesi gişelerinde ve internette satışa sunulmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR