Operasyonlar sürecek mi: Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütlerine karşı verilen mücadelenin basit bir itibar mücadelesi olmadığını söyledi, operasyonlar süreceğini kaydetti.Çin’e hareketi öncesi konuşan Erdoğan, yurt içi ve sınır ötesi operasyonlara ilişkin,...

Operasyonlar sürecek mi: Erdoğan açıkladı
Bu içerik 540 kez okundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütlerine karşı verilen mücadelenin basit bir itibar mücadelesi olmadığını söyledi, operasyonlar süreceğini kaydetti.
Çin’e hareketi öncesi konuşan Erdoğan, yurt içi ve sınır ötesi operasyonlara ilişkin, "Eş zamanlı olarak gerek DEAŞ’la gerek diğer terör örgütleriyle verilen mücadele, basit bir itibar mücadelesi değildir. Süreç şu anda başlamıştır ve herhangi bir rehavete fırsat vermeden de devam edecektir" dedi.
Erdoğan, şehitlere Allah’tan rahmet dilerken, iç güvenlik yasasının uygulanması konusunda da uyarılarda bulunarak, "Son iç güvenlik yasası, yasal bir düzenlemenin kitapta kalması için yapılmamıştır. Yeni yasayla birlikte terörle mücadeledeki yeni kanunlar uygulanmalıdır" diye konuştu.
Türkiye’nin yürüttüğü sınır ötesi operasyonlarla ilgili yabancı liderlerle temas kurduklarını da anlatan Cumhurbaşkanı, “Bugünler aynı zamanda dostlarımızı tanımamızın da tefrik edildiği günlerdir” ifadesini kullandı.
HDP’yi eleştiren Erdoğan, "Türkiye’de terör örgütünün uzantısı olan partinin bu terör örgütüne karşı ortaya koyduğu bir tavrı duydunuz mu?" diye sordu.
(İHA)
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR