Önce çaldı sonra getirip bıraktı!

Bursa'da yaşanan bir olay herkesi şaşırttı. Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bulunan bir ev dün sabah saatlerinde soyuldu. Evini soyan kişiyi gören ev sahibi evinden koşar adımlarla çıktı. Ev sahibinin evinden kaçmasının ardından hırsız evde bulduğu bilgisayarı, ütü ve süpürgeyi çaldı. Daha sonra pişman olan hırsız çaldıklarını getirip evin kapısına bıraktı.

Önce çaldı sonra getirip bıraktı!
Bu içerik 1034 kez okundu.

Bursa'da akıl almaz bir soygun yaşandı. Bursa'nın OSmangazi ilçesinde dün sabah saatlerinde bir evde yaşanan soygun olayını herkesi şaşırttı. Evinden seslerin geldiğini duyan ev sahibi karşısında hırsızı görünce çığlık atarak evi terk etti. 

Ev sahibinin korkup kaçmasını fırsat bilen hırsız evde bulduğu elektronik eşyaları çalan hırsız daha sonra kayıplara karıştı. Evinden buhar makinesi, dizüstü bilgisayarı ve ütüsü çalınan ev sahibi durumu polise bildirdi. Polis ekipleri eve gelerek parmak izi tespitinde bulundular. 

Polislerin evden gitmesinin ardından evi soyunan Dağdelen'in kapısı çalındı. Kapıyı açan Dağdelen bilgisayar ve buhar makinesinin geri bırakıldığını gördü. Eşyalarının geri bırakıldığını gören ev sahibi durumu polise bildirdi. Polis ekipleri eve gelerek yeniden bir incelemede bulundu. 

Evinde hırsız ile burun buruna gelen Dağdelen, “Sabah ezanı okunmadan çatıdan birinin indiğini fark ettim. Ben uyku sersemi kuşlar falan zannettim. Tekrar uyumuşum. Daha sonra tekrar uyandım ve elimdeki telefonu bırakmak isterken koridorda bir kişiyi gördüm. Siyah montlu, zayıf biri vardı. Sonra çığlık atınca oğlum uyandı. Dış kapıdan kaçtı gitti” dedi.

Evinden bilgisayar, ütü ve buhar makinesinin çalındığını söyleyen Dağdelen hırsızın bilgisayar ve buhar makinesini geri getirdiğini fakat ütüsünü getirmediğini söyledi. Hırsızın yüzünü göremediğini söyleyen Dağdelen, hırsızdan ütüsünü de getirmesini istedi.

Çaldıklarını geri getirdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR