Oculus Rift gözlüğü satışa çıktı

Milyonlarca teknoloji tutkunu tarafından beklenen sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift ön sipariş ile satışa sunuldu. Mark Zuckerber'in duyurusunun ardından ön sipariş ile satışa çıkartılan Oculus Rift gözlüğü 599 dolardan satılıyor. Uzun zamandır satışa çıkması beklenen Oculus Rift gözlüğünün 599 dolar olması pek çok kişiye hayal kırıklığı yaşattı.

Oculus Rift gözlüğü satışa çıktı
Bu içerik 1532 kez okundu.

Uzun zamandır çıkışı beklenen Oculus Rift gözlüğü ön sipariş ile satışa sunuldu. Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in duyurusunun ardından satışa çıkan Oculus Rift gözlüğünün fiyatı 599 dolar olarak belirlendi. Yıllar süren geliştirme sürecinde tüm dünyayı meraklandıran son teknoloji ürünü Oculus Rift gözlüğü için bugün ön sipariş verilmeye başlandı. 

Teknoloji tutkunlarının 2012'den bu yana büyük bir merakla beklediği Oculus Rift gözlüğünün 599 dolardan satışa sunulması hayal kırıklığı yarattı. Sanal gerçeklik gözlüğü olan Oculus Rift'e bugün ön sipariş verenler Mart ayının sonunda gözlüklerine kavuşabilecekler. 

Oculus Rift gözlüğünün her bir kişiye bir tane satılacağı fazla almak isteyenlere ilk etapta satışın yapılamayacağı açıklandı. Oculus Rift siparişi verenlere kutu içinde Xbox One kumandası gözlüğün yanında hediye olarak gönderilecek. Oculus Rift siparişi verenlere  Lucky’s Tale ve EVE: Valkyrie oyunları da gönderilecek. Oculus’un açıklamasına göre yıl sonu gelmeden, Minecraft da dahil, 100’den fazla sanal gerçeklik oyununun çıkması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SybilOmj     2019-11-08 http://trustonlinepharmacies.com - cheap viagra online canadian pharmacy global pharmacy
Josephgub     2019-11-08 http://trustnlinepharmacy.us pharmacy online mexico drugs canada legal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR