Naşide Göktürk korkuttu!

Temmuz ayında kanser olduğunu öğrenen Naşide Göktürk sevenlerini endişelendirdi. 90'lı yılların en çok dinlenen isimlerinden olan Naşide Göktürk rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Önceki gün Facebook hesabından açıklama yapan Naşide Göktürk sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Naşide Göktürk korkuttu!
Bu içerik 1024 kez okundu.

Geçtiğimiz  yaz ayında kanser teşhisi konan Naşide Göktürk rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Temmuz ayından bu yana kanser tedavisi gören ünlü sanatçının hayranları bu haber ile endişelendiler. Naşide Göktürk Facebook hesabından açıklama yaparak sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu. 

Facebook hesabından bir açıklama yayınlayan Göktürk hayranlarının endişelenmesini gerektiren bir durum olmadığını söyledi. Hafif bir sağlık sorunu nedeni ile hastaneye kaldırıldığını söyleyen Naşide Göktürk uzun süre sosyal medya hesabına neden girmediğini de açıkladı. 

Artık İstanbul'da ve İstanbul trafiğinde yaşayamayacağını anladığını söyleyen Göktürk güneye göç ettiğini açıkladı. Sevenlerinin dualarına teşekkür ile karşılık veren ünlü sanatçı "Allah her birimize sağlık, bereket, huzur versin. Sevgi ve dostlukla... (Bu arada en geç ocak Sevgililer Günü'nde albüm hazır. Birkaç rötuş için İstanbul'da olacağım) Benden bilgiler bu kadar. Allah'a emanet olun" iletisini paylaştı.

Bir dönem fırtınalar estiren Naşide Göktürk'ün kanser olduğu haberini arkadaşı Onur Akay Twitter üzerinden duyurmuştu. Onur Akay şu ileti ile Göktürk'ün hastalığını açıklamıştı "Değerli sanatçımız Naşide Göktürk, 27 Temmuz’da kanser olduğunu öğrenmiş ve kemoterapi tedavisine başlıyor. Ciğer ve pankreas savaşına başlıyorum diyen Naşide, sevenlerine ise, 'bana kıyarak yaşamayın' diyor. Ben hiç üzülmedim çünkü, sesi gibi kendisi de güçlüdür ve bu illeti yenecek inşallah.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR