Kurtlar Vadisi'ni yerinden edecek mi?

12 yıldan bu yana devam eden ve Perşembe günleri zirveyi kimseye kaptırmayan Kurtlar Vadisi Pusu ile Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi karşı karşıya. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Beren Saat 3 bölüm önceden girdi. Başladığı günden bu yana istediği reytingleri alamayan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Beren Saat'in dahil olması ile birlikte bugün akşam ne kadar reyting alacağı merak ediliyor.

Kurtlar Vadisi'ni yerinden edecek mi?
Bu içerik 424 kez okundu.

Kurtlar Vadisi Pusu ile Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin arasında rekabette neler olacağı merak ediliyor. 12 yıldan bu yana Perşembe günlerinin en çok izlenen dizisi olan Kurtlar Vadisi'ne Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi rakip oldu. Başladığı günden bu yana istediği reyting oranına bir türlü ulaşamayan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine bu hafta Beren Saat dahil oldu. 

Kurtlar Vadisi ile aynı gün yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Beren Saat'in nasıl bir etkide bulunacağı merak ediliyor. KUrtlar Vadisi Pusu ile aynı gün yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem bir türlü Kurtlar Vadisi'nin reytinglerine ulaşamıyor. 

12 yıldan bu yana bıkmadan izlenen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin reyting oranını yakalamak isteyen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Beren Saat 3 hafta önce dahil edildi. Beren Saat'in diziye dahil edilmesi ile birlikte düşen reytinglerin toparlanması amaçlanıyor. 

Bugüne kadar oynadığı bütün dizileri zirveye taşıyan Beren Saat'in Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine nasıl etki edeceği merak ediliyor. Bugün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Beren Saat Kösem Sultan'ın 20'li yaşlarındaki hali olarak karşımıza çıktı. Beren Saat'in diziye dahil olması ile birlikte Bulgar oyuncu Anastasia Thsilimpou diziye veda etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR