Kıvrak ve Özer Hurmacı'dan büyük fedakarlık

Türkiye'nin en iyi kalecilerinden biri olan Onur Kıvrak'ın sözleşmesi uzatıldı. 2018 yılında sözleşmesi sona erecek olan Onur Kıvrak'ın sözleşmesi 2020 yılına kadar uzatıldı. Trabzonspor pek çok kulübün peşinde olduğu Onur Kıvrak'ın sözleşmesinin 2020 yılına kadar uzattı ve yıllık ücretinde de 250 bin Euro indirime gidildi.

Kıvrak ve Özer Hurmacı'dan büyük fedakarlık
Bu içerik 1362 kez okundu.

Bütün kulüplerin peşinden koştuğu Onur Kıvrak'ın sözleşmesi uzatıldı. Trabzonspor bugün yaptığı açıklamada kalecisi Onur Kıvrak'ın 2018 yılında sona erecek olan sözleşmesini 2020 yılına kadar uzattığın açıkladı. Yapılan açıklamada Onur Kıvrak'ın yıllık ücretinde 250 bin Euro indirime gidildiği bildirildi. 

Pek çok kulüpten transfer teklifi alan ünlü kaleci büyük bir fedakarlık yaparak yıllık ücretinde 250 bin Euro indirim yapılmasını kabul etti. 

Trabzospor başkanı Muharrem Usta 50. yılda şampiyonluk için tüm oyunculara "Vefa" çağırısında bulunmuştu. Önceki gün Trabzonspor başkanı Muharrem Usta ile kaleci Onur Kıvrak biraraya geldiler. Kulüpte yaşnan ekonomik sıkıntılar ve gelecek yılki şampiyonluk planlarından konuşan Muharrem Usta'ya, Onur Kıvrak'ın cevabı olumlu oldu. 

Muharem Usta ile görüşen Onur Kıvrak "Siz bu kulüp için elinizi taşın altına koydunuz. Bizde gereken her türlü fedakarlığı kabul edeceğiz. Ne öneriyorsanız hazırım" dedi. Onur Kıvrak'tan bu cevabı alan Muharrem Usta ünlü kalecinin sözleşmesini 2 yıl uzatmayı ve  3 milyon 100 bin euro'yu bulan ücretini 2 milyon 250 bin euro'ya indirmeyi teklif etti. Yıllık kazancının düşmesine ses çıkarmayan Onur Kıvrak sözleşmeyi imzaladı. 

Onur Kıvrak'ın ardından Özer Hurmacı ile bir görüşme gerçekleştiren Muharrem Usta ünlü futbolcuya kulübün durumundan bahsetti. Hurmacı  "Ben sezon başında menajerlik ücretimi almadım ve aldığım ücrette indirime gittim. Ama yine de bu kulüp için gereken her türlü fedakarlığı yaparım. Siz gereken neyse yapın" cevabını aldı.

Muharrem Usta ile görüşen Özer Hurmacı'nın yıllık ücretinde indirime gidilmesini kabul ettiği ve Trabzonspor için bu fedakarlığı yapacağı açıklandı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR