Kendi sesimden nefret ediyorum...

Türkiye'nin en güzel seslerinden biri olan Ajda Pekkan, Sinan Akçıl'ın sunduğu programa konuk oldu. Yakında yeni albümü için stüdyoya girmeye hazırlanan Ajda Pekkan yaptığı açıklamalarla hayranlarını şaşırttı. İlerleyen yaşına rağmen fiziği ve güçlü sesi ile her zaman ön planda olan Pekkan kendisi sesini sevmediğini söyledi.

Kendi sesimden nefret ediyorum...
Bu içerik 591 kez okundu.

Hakan Altun'un sesini çok sevdiğini söyleyen Ajda Pekkan kendisi sesini dinlerken rahatsız olduğunu söyledi. “Ben sadece vokalist olarak kalmak isterdim' diyen Ajda Pekkan öncelerde ön planda olmak istediğini şimdilerde ise bu durumun kendisini rahatsız ettiğini söyledi. 

Depresif bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Ajda Pekkan depresyondan hiç çıkamadığını söyledi. Evde vakit geçirmeye bayıldığını söyleyen Pekkan şarkıcı olmasa kesinlikle ev hanımı olacağını açıkladı. Pekkan işkolik olduğunu ve depresyonu bu şekilde atlattığını açıkladı. 

ELİNİ ÇABUK TUT

Sinan Akçıl'dan şarkı isyen Ajda Pekkan önümüzdeki günlerde yeni albümü için stüdyoya gireceğini açıkladı. Sinan Akçıl'dan yeni albümü için Bizi Seç isimli şarkıyı alan Ajda Pekkan bir şarkı daha istedi. Ajda Pekkan'ın bu isteği üzerine Akçıl “Yoksa ben yapmasam yine Tarkan yapar, ben yine ikinci klip olurum” cevabını verdi. Akçıl'ın bu cevabının ardından Pekkan “Elini çabuk tut, zaten Tarkan’la yemeğe çıkıyorum” diye konuştu.

AŞKTA TOLERANSLI BİRİYİM

Bir dönem Ebru Gündeş ile yaşadığı aşk gündemlerden düşmeyen Hakan Altun'da, Sinan Akçıl'ın programının konuğuydu. Sinan Akçıl, sorduğu aşk soruları ile Hakan Altun'u terletti. Telefonun başında şarkısının hikayesini ilkkez anlatan Altun şarkıyı sevgilisinden ayrıldığı dönemde yazdığını açıkladı. Sevgilisinden ayrıldığı dönemde kendisininde sevgilisininde birbirilerini aramadıklarını söyleyen HAkan Altun şarkıyı o hislerle yazdığını itiraf etti. 

Hakan Altın Kendi Sesimden Nefret ediyorum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR