Kadınları buna ikna etmek zor!

Kullandığımız ıslak mendiller sağlık Bakanlığının yaptığı araştırma sonucu şok edici bir gerçekle karşılaşıldı.

Kadınları buna ikna etmek zor!
Bu içerik 1730 kez okundu.

Eskiden bebeklerin altını da silerdi ebeler nineler. Pek pişikte olmazdı aslında. Tarla tapan, ekmek yemek diğer iş güç derken gün nasıl biterdi bilmezlerdi. Şimdiki hanımlar en kolayı, bebek bezi kimyasal, bebek altını almak için ıslak mendil. Yemek döküldü ıslak mendil. Leke oldu ıslak mendil. Ama bu ıslak mendiller hem para tuzağı hem mikrop yuvası. Fakat bunları hanımlara anlatmak gerek. İşte ayrıntılar...

Günlük hayatımızda, çantamızda, okulda,işte heryerde güvenle temizlik için kullandığımız ıslak mendiller mikrop yuvası çıktı.

Temizlik için kullandığımız ıslak medniller aslında kirli çıktı.

Sağlık bakanlığının yaptığı incelemelerde bazı markalarda mikrobiyolojik üreme tespit edildi. Yapılan araştırmalar sonucu alkol içeren ıslak mendiller daha sağlıklı. Yani içerisinde %70 alkol olan bir ıslak porno mendil almak daha sağlıklı.

Büyük boy ıslak mendillerin sürekli aç kapa yapıldığı için havayla teması fazla olduğu ve mikrop üretmesi daha fazla olduğundan uzmanlar küçük boy kullanılmasını ve kısa sürede bitirilmesi için uyardı.  Büyük boy ıslak mendillerde sürekli açılıp kapanmada % 70 'lik alkolde de etkisiz hale gelebilir.

Bu nedenle tekrardan mikroplar yayılır ve yeniden sıkıntı olabilir. Verdiği ferahlık hissi ve temizlik için kullandığımız ıslak medndiller ise şu anda hayatımızın vazgeçilmesleri arasında.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR