İşte en az hata yapan partinin listesi

CHP aday listesi YSK'ya teslim edildi. CHP İstanbul , Ankara , İzmir milletvekili adayları kimler?

İşte en az hata yapan partinin listesi
Bu içerik 785 kez okundu.

CHP adayları listesinde İstanbul , Ankara ve İzmir 'de liste başına yerleşen isimler ve tam liste şöyle oluştu.

 

ANKARA 1. Bölge adayları

 

1 - Ayşe Gülsün Bilgehan

 

2 - Necati Yılmaz

 

3 - Tekin Bingöl

 

4 - Aylin Nazlıaka

 

5 - Levent Gök 

 

6 - Ali Haydar Hakverdi

 

7 - Bülent Kuşoğlu

 

8 - Ali Balkız

 

9 - Gamze Taşcıer

 

10 - Mehmet Hadimi Yakupoğlu 

 

11 - Selahattin Emre

 

12 - Sema Aksoy 

 

13 - Faruk Özdemir

 

14 - Erdoğan Kılıç

 

15 - Tarhan İçli  

 

16 - Sezgin Kaya

 

17 - Ahmet Ersen Özsoy

 

18 - Murat Can Işıldak

 

 ANKARA 2. Bölge adayları

 

1 - Şenal Sarıhan

 

2 - Murat Emir

 

3 - Ahmet Haluk Koç

 

4 - Nihat Yeşil

 

5 - Ali Rıza Erbay

 

6 - Celalettin Koç 

 

7 - Semra Dinçer

 

8 - Barış Ozan Vural

 

9 - Ali Yılmaz

 

10 - Selma Ergen

 

11 - Abidin Şahin

 

12 - Emre Aydın

 

13 - Canan Güllü

 

14 - Erol Bektaş

 

İSTANBUL 1. Bölge adayları

 

1 - Şafak Pavey

 

2 - Gamze Akkuş İlgezdi

 

3 - Gürsel Tekin

 

4 - Barış Yarkadaş

 

5 - Mehmet Akif Hamzaçebi

 

6 - Mahmut Tanal

 

7 - İlhan Kesici

 

8 - Oğuz Kaan Salıcı

 

9 - Onursal Adıgüzel

 

10 - Ali Özcan

 

11 - Yakup Akkaya

 

12 - Metin Ağırman

 

13 - Kadir Gökmen Öğüt

 

14 - Cem Haydar Bektaş

 

15 - Birsen Tursun Demirel

 

16 - İrfan Karacan

 

17 - Berhan Şimşek

 

18 - Derya Şentürk

 

19 - Necdet Saraç

 

20 - Hasan Uzunyayla

 

21 - İlkay Orhan

 

22 - Erkan Başboğa

 

23 - Nurettin Sarıbal

 

24 - Hüsniye Kaya

 

25 - Özgen Nama

 

26 - Süleyman Güzel

 

27 - İsmail Altay

 

28 - Süleyman Bayraktutan

 

29 - Havana Başaran

 

30 - Umut Çakır

 

31 - Yelda Gargun

 

İSTANBUL 2. Bölge adayları

 

1 - Selina Doğan

 

2 - Aykut Erdoğdu

 

3 - Mustafa Sezgin Tanrıkulu

 

4 - Dursun Çiçek

 

5 - Süleyman Sencer Ayata

 

6 - Gülay Yedekci

 

7 - Kadri Enis Berberoğlu

 

8 - Didem Engin

 

9 - Mustafa Sarıgül

 

10 - Çetin Soysal

 

11 - Melda Onur

 

12- Yüksel Mansur Kılınç

 

13 - Cengiz Alp

 

14 - Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu

 

15 - Gül Yüksel

 

16 - Zeynel Öztürk

 

17 - İnan Güney

 

18 - Özgür Koçak

 

19 - Güven Karataş

 

20 - Mustafa Ozan Şer

 

21 - Yusuf Ergüven

 

22 - Kemal Büyükbayrak

 

23 - Fatma Genç

 

24 - Fidan Aslan Eroğlu

 

25 - Kadir Demirgöz

 

26 - Halit Özyurt

 

İSTANBUL 3. Bölge adayları

 

1 - Bihlun Tamayligil

 

2 - İlhan Cihaner

 

3 - Engin Altay

 

4 - Ali Şeker

 

5 - Erdoğan Toprak

 

6 - Eren Erdem

 

7 - Mehmet Bekaroğlu

 

8 - Zeynel Emre

 

9 - Sibel Özdemir

 

10 - Seyhan Erdoğdu

 

11 - Fevzi Gümüş

 

12- Emine Gülizar Emecan

 

13 - Ali Özgündüz

 

14 - Gökhan Gümüşdağ

 

15 - Süleyman Çelebi

 

16 - Çetin Çapan

 

17 - Efkan Bolaç

 

18 - Özgür Karabat

 

19 - Hüseyin Özkahraman

 

20 - Erhan Bozan

 

21 - Tülay Ateş

 

22 - Mehtap Albayrak

 

23 - Rza Akpolat

 

24 - Kemal Çebi

 

25 - Şahanım Meter

 

26 - Taşkan Uysal

 

27 - Selçuk Müsnat Hazinedar

 

28 - Özlem Durdağı Dokuyucu

 

29 - Türkan Kebeci

 

30 - Başak Merih Eriçok

 

31 - Seda Önder

 

İZMİR 1. Bölge adayları

 

1 - Selin Sayek Böke

 

2 - Musa Çam

 

3 - Ahmet Tuncay Özkan

 

4 - Tacettin Bayır

 

5 - Özcan Purçu

 

6 - Ali Yiğit

 

7 - Murat Bakan

 

8 - Muhsin Kurt

 

9 - Ali Hıdır Uludağ

 

10 - Ednan Arslan

 

11 - Sevda Erdan Kılıç

 

12 - Nilay Kökkılınç

 

13 - Muzaffer Emir Cömert

 

İZMİR 2. Bölge adayları

 

1 - Zeynep Altıok

 

2 - Kemal Kılıçdaroğlu

 

3 - Zekeriya Temizel

 

4 - Mustafa Ali Balbay

 

5 - Aytun Çıray

 

6 - Atila Sertel

 

7 - Kamil Okyay Sındır

 

8 - Ali Engin

 

9 - Hüseyin Sezer

 

10 - Ülkümen Rodoplu

 

11 - Ali Kemal Elitaş

 

12 - Sibel Parmaksız

 

13 - Nurgül Uçar Aktuğ

 

Adana

 

1 - Elif Doğan Türkmen

 

2 - Zülfikar İnönü Tümer

 

3 - İbrahim Özdiş

 

4 - Aydın Uslupehlivan

 

5 - Burhanettin Bulut

 

6 - Müzeyyen Şevkin

 

7 - Orhan Toklu

 

8 - Nesrin Göçhan

 

9 - Kemal Derin

 

10 - Rukiye Çinkılıç

 

11 - Yüksel Karaaslan

 

12 - Gülcan Abalı

 

13 - İbrahim Demir

 

14 - Etem Tok

 

Adıyaman

 

1 - Sıddık Şahin

 

2 - Fatma Ulubey

 

3 - Deniz Çakmak

 

4 - Mustafa Hakkan Kılınç

 

5 - Zeynep Saya

 

Afyonkarahisar

 

1 - Burcu Köksal

 

2 - Hatice Gök

 

3 - Bekir Kasap

 

4 - İsmahan Nergiz

 

5 - Adnan Çelik

 

Ağrı

 

1 - Kazım Güzel

 

2 - Erkan Sayan

 

3 - Mehmet Sıddık Yel

 

4 - Kasım Aslan

 

Aksaray

 

1 - İsmail Hakkı Açıkalın

 

2 - Meral Koçar

 

3 - Hasan Ali Elibol

 

Amasya

 

1 - Mustafa Tuncer

 

2 - Hasan Acar

 

3 - Arife Serpil Saraçoğlu

 

Antalya

 

1 - Niyazi Nefi Kara

 

2 - Deniz Baykal

 

3 - Çetin Osman Budak

 

4 - Mustafa Akaydın

 

5 - Devrim Kök

 

6 - Figen Albuga Çalıkuşu

 

7 - Rafet Zeybek

 

8 - Nusret Bayar

 

9 - Deniz Filiz

 

10 - Sultan Yegen

 

11 - Sevindik Gizli

 

12 - Cavit Arı

 

13 - Barış İşbilen

 

14 - Meral Mengi

 

Ardahan

 

1 - Öztürk Yılmaz

 

2 - Erdem Uyğur

 

Artvin

 

1 - Uğur Bayraktutan

 

2 - Musa Ulutaş

 

Aydın

 

1 - Bülent Tezcan

 

2 - Metin Lütfi Baydar

 

3 - Hüseyin Yıldız

 

4 - Mehmet Fatih Atay

 

5 - Tayfun Talipoğlu

 

6 - Ferda Çağlar Erkut

 

7 - Fulya Üstündağ

 

Balıkesir

 

1 - Mehmet Tüm

 

2 - Ahmet Akın

 

3 - Namık Havutça

 

4 - Ensar Aytekin

 

5 - Fikret Şahin

 

6 - Ali Kemal Deveciler

 

7 - Ali Er

 

8 - Neşe Zengin İğdır

 

Bartın

 

1 - Muhammet Rıza Yalçınkaya

 

2 - Aysu Bankoğlu

 

Batman

 

1 - Mansur Obut

 

2 - Orhan Cihan

 

3 - Hamit Keskin

 

4 - Kemal Demir

 

Bayburt

 

1 - Murat Bülbül

 

2 - Tahsin Demir

 

Bilecik

 

1 - Yaşar Tüzün

 

2 - Hüseyin Elmas

 

Bingöl

 

1 - Kazım Alınak

 

2 - Kemal Satıcı

 

3 - Hüseyin Negüzel

 

Bitlis

 

1 - Veysi Uyanık

 

2 - Ferhat Şahin

 

3 - İsmail Nacar

 

Bolu

 

1 - Tanju Özcan

 

2 - Mehmet Burak Cop

 

3 - Elfaz Temiz

 

Burdur

 

1 - Mehmet Göker

 

2 - Kadir Koç

 

3 - Okan Kurd

 

Bursa

 

1 - Lale Karabıyık

 

2 - Ceyhun İrgil

 

3 - Orhan Sarıbal

 

4 - Erkan Aydın

 

5 - Nurhayat Altaca Kayışoğlu

 

6 - Mustafa Şenyurt

 

7 - Asüde Şenol

 

8 - Nuray Çohan

 

9 - İsmet Karaca

 

10 - Deniz Baykal

 

11 - Şadi Özdemir

 

12 - İnan Keser

 

13 - Fatma Belgin Gökçe

 

14 - Fevzi Sayan

 

15 - Suna Soydaş

 

16 - Semih Özdemir

 

17 - Özkan Kayaoğlu

 

18 - Alpay Aydın

 

Çanakkale

 

1 - Muharrem Erkek

 

2 - Bülent Öz

 

3 - Metin Ümit Ural

 

4 - Adil Can

 

Çankırı

 

1 - Murat Berat Atalay

 

2 - Nermin Aydınlı

 

Çorum

 

1 - Tufan Köse

 

2 - Muharrem Bozdoğan

 

3 - Dinçer Solmaz

 

4 - Saim Topgül

 

Denizli

 

1 - Melike Basmacı

 

2 - Kazım Arslan

 

3 - Gülizar Biçer Karaca

 

4 - Adil Demir

 

5 - Ahmet Divarcı

 

6 - Halis Ödel

 

7 - Azmi Ermiş

 

Diyarbakır

 

1 - Naci Sapan

 

2 - Hüseyin Cihan Taşkıran

 

3 - İlhan Baran

 

4 - Hamit Fidan

 

5 - Nurdan Erdiş

 

6 - Serdar Kılıçoğlu

 

7 - Recep Leygara

 

8 - Emrah Anlı

 

9 - Aslı Açıkgöz

 

10 - Mehtap Uluba

 

11 - Engin Dayanık

 

Düzce

 

1- Zafer Teber

 

2- Zekeriya Yanmaz

 

3- Abdullah Şahin

 

Edirne

 

1-  Okan Gaytancıoğlu 

 

 2- Erdı̇n Bı̇rcan

 

3-  Gürkan Güneser

 

Elazığ

 

1- Fatı̇h Gürsul

 

2- Fevzı̇ Şengezer

 

3- Yılbay Çelik

 

4- Lale Aydın

 

Erzincan

 

1- Erdoğan Özyalçın

 

2- Yalçın Tanrıverdi

 

Erzurum

 

1- Tuncer Aktaş

 

2- Yavuz Polat

 

3- Orhan Bozkurt

 

4- Haydar Bulut

 

5- Hakan Cebeci

 

6- Necip Aktaş

 

Eskişehir

 

1- Gaye Usluer

 

2- Utku Çakırözer

 

3- Cemal Okan Yüksel

 

4- Metin Tomsuk

 

5- Erdal Çakıcıer

 

6- Erdal Caferoğlu

 

Gaziantep

 

1- Akif Ekici

 

2- Mehmet Gökdağ

 

3- Ali Peri

 

4- Coşkun Özkaya

 

5- Naci Kılıç

 

6- Hasan Şahin

 

7- Adile Merve Altınbaş

 

8- Fatma Kılıç

 

9- Mehmet Turan Gündoğdu

 

10- Cemal Çankaya

 

11- Hakan Korkmaz

 

12- Hasan Aktaş

 

Giresun

 

1- Bülent Yener Bektaşoğlu

 

2- Basri Gürsoy

 

3- İbrahim Akgün

 

4- Sevgi Utlu Güngör

 

Gümüşhane

 

1- Evren Murat Öztekin

 

2- Rüstem Akdemir

 

Hakkari

 

1- Şükrü Çivi

 

2- Melek Çallı

 

3- Giyasettin Koç

 

Hatay

 

1- Hilmi Yarayıcı

 

2- Mevlüt Dudu

 

3- Serkan Topal

 

4- Birol Ertem

 

5- Mehmet Riyat Kırmızıoğlu

 

6- Servet Mullaoğlu

 

7- Döndü Dilan Bedir

 

8- Mehmet Gözel

 

9- Bilgen Duman

 

10- Sonay Aykut

 

Iğdır

 

1- Halil Duman

 

2- Fatma Zor

 

Isparta

 

1- İrfan Bakır

 

2- İsa Önder Dinçtürk

 

3- Mustafa Ceyhan

 

4- İzzet Beydoğan

 

Kahramanmaraş:

 

1- Ali Öztunç

 

2- Alper Keten

 

3- Eylem Çağraş

 

4- İnan Kesen

 

5- Mehtap Koçak

 

6- Mustafa Gedik

 

7- Yunus Pınar

 

8- Bilge Kağan Taşkesen

 

Karabük:

 

1- Erdoğan Dincel

 

2- Gülsün Beniç

 

Karaman:

 

1- Saim Sezen

 

2- Yakup Selvi

 

Kars:

 

1- Selami Yiğit

 

2- Cengiz Daşdemir

 

3- Saffet Özdemir

 

Kastamonu:

 

1- Hüseyin Selami Çelebioğlu

 

2- Yılmaz Karakoç

 

3- Orhan Dana

 

Kayseri:

 

1- Çetin Arık

 

2- İbrahim Bahçecioğlu

 

3- Aşkın Genç

 

4- Türker Tok

 

5- Tülin Temel

 

6- Şefika Aslı Eskici

 

7- Mustafa Utku Sarı

 

8- Kıvılcım Akdağ

 

9- Nazlı Erdoğan

 

Kırıkkale:

 

1- Hasan Biçer

 

2- Mustafa Demiral

 

3- Adem Şahin

 

Kırklareli

 

1- Türabi Kayan

 

2- Vecdi Gündoğdu

 

3- Mehmet Tuna Soykan

 

Kırşehir:

 

1- Osman Kök

 

2- Mehmet Ali Ekici

 

Kilis

 

1- Ali Tuna

 

2- Reşit Tayfun Alan

 

Kocaeli:

 

1- Fatma Kaplan Hürriyet

 

2- Haydar Akar

 

3- Tahsin Tarhan

 

4- Turan Dumlu

 

5- Cuma Karavar

 

6- Mehmet Tamer Solakoğlu

 

7- Kemal Nişancı

 

8- Utkan Güneş

 

9- Asude Fırat Özkan

 

10- Yakup Törk

 

11- Müzeyyen Topçu Tan

 

Konya:

 

1- Mustafa Hüsnü Bozkurt

 

2- Ali Cemal Cömert

 

3- Gülsüm Filorinalı

 

4- Mehmet Turgay Bilge

 

5- Deniz İndibi Çelik

 

6- Hüseyin Yağcı

 

7- Musa Gökçe

 

8- Emine Balık

 

9- Mehmet Gayretli

 

10- Necati Sarıhan

 

11- Sefer İpek

 

12- Hakkı Dindar

 

13- Dursun Kaplan

 

14- Orhan Kaya

 

Kütahya:

 

1- Ali Fazıl Kasap

 

2- Fisun Yıldız

 

3- Hüseyin Dalkılıç

 

4- Hüsnü İnanç

 

Malatya:

 

1- Veli Ağbaba

 

2- Erdem Hüsnü Aslanoğlu

 

3- Berna Karadaş

 

4- Memba Kuşcu

 

5- Yusuf Sürücü

 

6- Etem Körükmez

 

Manisa

 

1- Özgür Özel

 

2- Mazlum Nurlu

 

3- Tur Yıldız Biçer

 

4- Mustafa Başgülşen

 

5- Sabri Temel

 

6- Abdullah Saka

 

7- Zerrin Mastan

 

8- Hayriye Hacet

 

9- Hakan Tatar

 

Mardin:

 

1- Mehmet Muhittin Araç

 

2- Abdülvahap Ay

 

3- Bayram Adnan Kaya

 

4- Abdülaziz Sayğın

 

5- Abdulhalim Taş

 

6 - Şükrü Akman

 

Mersin:

 

1- Hüseyin Çamak

 

2- Durmuş Fikri Sağlar

 

3- Aytuğ Atıcı 

 

4- Serdal Kuyucuoğlu

 

5- Sibel Gazi Tabel

 

6- Ebru Çalışkan

 

7- Seyit Özananar

 

8- Semra Kabasakal

 

9- Nevin Zaimoğlu

 

10- Celal Çelik

 

11- Şerife Arıcı Yıldız

 

Muğla:

 

1- Akın Üstündağ

 

2- Ömer Süha Aldan

 

3- Nurettin Demir

 

4- Burak Erbay

 

5- Emrah Doğu

 

6- Süleyman Girgin

 

Muş:

 

1- Mustafa Fırat

 

2- Yıldırım Paçal

 

3- Ekrem Dizdaroğlu

 

Nevşehir:

 

1- Osman Fahri Ertik

 

2- Mehmet Seyhan Duru

 

3- Fulya Gülşen Altınsoy

 

Niğde:

 

1- Ömer Fethi Gürer

 

2- Sevgi Özbek

 

3- Ramazan Ertan

 

Ordu:

 

1- Seyit Torun

 

2- Mustafa Adıgüzel

 

3- İsa Maral

 

4- Nuray Ataoğlu

 

5- Zekai Sana

 

Osmaniye:

 

1- Nihat Çerçi

 

2- Galip Kutlu Haktan

 

3- Serpil Düzgün

 

4- Zeynep Demirbüker

 

Rize:

 

1- Kemal Köymen

 

2- Çetin Keçeli

 

3- Ali Şahinler

 

Sakarya:

 

1- Engin Özkoç

 

2- Hüseyin Avni Şahin

 

3- Erdoğan Isır

 

4- Ayhan Bal

 

5- Elif Asiye Başer

 

6- Ayşe Kılıç

 

7- İlker Yılmaz

 

Samsun:

 

1- Kemal Zeybek

 

2- Hayati Tekin

 

3- Şaban Sevinç

 

4- Neslihan Hancıoğlu

 

5- Müşfik Veysel Erdoğan

 

6- Fatma Necile Çokay

 

7- Şevki Yılmaz

 

8- Cem Yılmaz

 

9- Nurcihan Tomrukçu

 

Siirt:

 

1- Cemal Silah

 

2- Özlem Gediz

 

3- Mehmet Ali Engin Koyuncu

 

Sinop:

 

1- Barış Karadeniz

 

2- Tugay Dincel

 

Sivas:

 

1- Ali Akyıldız

 

2- Haydar Gölbaşı

 

3- Ulaş Karasu

 

4- Filiz Gür

 

5- Mehmet Kavas

 

Şanlıurfa:

 

1- Mehmet Vedat Melik

 

2- Ali Ersöz

 

3- Sedat Sağır

 

4- Hale Soran

 

5- Akile Yektaş

 

6- Mehmet Recai Üstündağ

 

7- Murat Yazar

 

8- Ferit Öncel

 

9- Mehmet Faruk Gökkan

 

10- Mahmut Han Şahin

 

11- Hasan Kongül

 

12- Kemal Eşsiz

 

Şırnak:

 

1- Mehmet Bilir

 

2- Selahattin Uğur

 

3- Muzaffer Cingü

 

4- Salih Uğur

 

Tekirdağ:

 

1- Faik Öztrak

 

2- Canan Yüceer

 

3- Emre Köprülü

 

4- İlhami Özcan Aygun

 

5- Arzu Mandalı Sucu

 

6- Şerafetdin Terzi

 

Tokat:

 

1- Kadim Durmaz

 

2- Melih Yardımcı

 

3- Hüseyin Tunç

 

4- Şafak Bayındır

 

5- Tahir Yıldırım

 

Trabzon:

 

1- Haluk Pekşen

 

2- Yavuz Karan

 

3- Ahmet Kaya

 

4- Murat Özçilingir

 

5- Ali Türen Öztürk

 

6- Cemil Bozbaş

 

Tunceli:

 

1- Gürsel Erol

 

2- Polat Şaroğlu

 

Uşak:

 

1- Özkan Yalım

 

2- Ali Erdoğan

 

3 - İsmet Akın

 

Van:

 

1- Cemal Şen

 

2- Mehmet Kurukcu

 

3- Serap Alkan

 

4- Kasım Beyaz

 

5- Şanel Güloğlu

 

6- Fırat Kuvetli

 

7- Sıraceddin İldeş

 

8- Nevzat Koç

 

Yalova:

 

1- Muharrem İnce

 

2- Murat Ocak

 

Yozgat:

 

1- Onur Kaytan

 

2- Ahmet Peker

 

3- Ahmet Karahan

 

4- Kemal Bayramoğlu

 

Zonguldak:

 

1- Şerafettin Turpcu

 

2- Ünal Demirtaş

 

3- Harun Akın

 

4- Deniz Yavuzyılmaz

 

5- Buket Müftüoğlu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR