Ilıcalı'dan Galatasaray'a turnuva yanıtı!

Acun Ilıcalı, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un eski oyuncularının katılımı ile 4 büyükler salon turnuvası düzenlemişti. Geçtiğimiz ve bu haftanın en çok izlenen programı olan 4 Büyükler Salon Turnuvası'na kulüplerden tepki geldi. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Sami Çölgeçen'in 'Biz maddi sıkıntı çekerken Acun bizim adımızla para kazanamaz" açıklamasının ardında Acun Ilıcalı bu sözlere yanıt verdi.

Ilıcalı'dan Galatasaray'a turnuva yanıtı!
Bu içerik 1648 kez okundu.

Acun Ilıcalı Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un eski oyuncuları ile 4 büyükler salon turnasını gerçekleştirdi. Yayınlandığı ilk günden bu yana ciddi bir reyting alan 4 Büyükler Salon Turnuvası'na kulüplerden tepki geldi. Galatasaray Divan Kurulu üyesi Sami Çölgeçen Acun Ilıcalı'nın kulüplerin adını kullanarak para kazandığı yönünde eleştirilerde bulundu. Çölgeçen'in "Biz bu kadar maddi sıkıntı çekerken, Acun efendi Galatasaray ismiyle para kazanamaz" eleştirisine  Acun Ilıcalı yanıt verdi.

Gelen tepkiler üzerine açıklama yapan Acun Ilıcalı turnuvadan para kazanmadıklarını, ayrıca her kulüpten izin aldıklarını söyledi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada bu turnuvayı eski futbolcuları yeniden ekrana getirmek ve ihtiyacı olan futbolculara yardım etmek için yaptıklarını söyledi. Turnuvanın genel amacının yardım etmek olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı her kulüpten yazılı izin aldıklarını belirtti. Turnuva sonunda ihtiyacı olan futbolculara önemli miktarda para aktarılacağını söyleyen Acun Ilıcalı, turnuvayı herkesin eğlenmesi için yaptıklarını söyledi. 

Acun Ilıcalı sözlerini şöyle sürürdü "Bunun altını çiziyorum. İsimleri değiştirdik veteran diye, oradan da başka şeyler çıkarılıyor. Takımlar nasıl genç takımsa, bu takımların da veteran olarak belirtilmesi lazım. Sorular oluyor, bunların hepsinin cevabı var. Biz insanlar eğlensin diye bir turnuva yapmaya çalıştık" dedi. 

Turnuvanın oynandığı günün ardından Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Sami Çölgeçen çok sert bir açıklama yapmıştı. Çölgeçen Acun Ilıcalı'nın 'Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor oynuyor' diye reklam yaparak kulüplerin üzerinden para kazandığını söylemişti. 

salon turnuvası acun acun ılıcalı ankara spor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR