Hatice Arslan'ın en zor günü!

Mayıs Kraliçesi dizisinde oynayan ünlü oyuncu Hatice Arslan hayatının en büyük acısını yaşadı. 5 Mart günü babasını kaybeden ünlü oyuncu acısını sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaştı.

Hatice Arslan'ın en zor günü!
Bu içerik 1472 kez okundu.

Ünlü oyuncu Hatice Arslan babasının ölümü ile büyük bir üzüntü yaşadı. 54 yaşındaki usta oyuncu Hatice Arslan 5 Mart günü babasını kaybettiğini açıkladı. 

Siyah beyaz bir aile fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan ünlü oyuncu 2014 yılında annesini 5 Mart 2016 günü de babasını kaybettiğini yazdı. 

Anne ve babasını 2 yıl ara ile kaybeden Arslan paylaştığı fotoğrafın altına duygusal bir mesaj yazdı. Arslan 'Rahime'mden Dürüst olmanın korkusuzluğu sağladığını Halife'mden öğrendim' sözleri ile babasına veda etti.
 
Ünlü oyuncu fotoğrafın altına ;22 Ekim 2014 Annemiz 05 Mart 2016 Babamız gitti... Doğal olmanın rahatlığını Rahime'mden Dürüst olmanın korkusuzluğu sağladığını Halife'mden öğrendim.. Hoşgörüyü, var olduğu gibi canlıyı sevmenin sadeliğini gördüm ikisinde de. Allah Rahmet Eylesin...Ölüm ağırlık değil hafifliktir.. Teslimiyettir.. Sizi çok seviyorum ‘Can'ım Anneciğim-Babacığım..' mesajını yazdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR