Hamarat 'ölüm tehditleri aldım'

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Nazlı Hamarat'ın kocası geçtiğimiz yaz ayında boğazı kesilerek öldürülmüştü. Kocasının ölümünün hemen ardından İşte Benim Stilim yarışmasına katılan Nazlı Hamarat yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. Nazlı Hamarat kocasının ölümünün ardından kendisininde ölümle tehdit edildiğini açıkladı.

Hamarat 'ölüm tehditleri aldım'
Bu içerik 650 kez okundu.

İşte Benim Stilim yarışmasına katılarak ismini duyuran Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz yaz ayında boğazı kesilerek ölürülmüştü. Rusya'da öldürülen Emir Şaşmaz'ın ölümünün ardından zor günler yaşayan Nazlı Hamarat yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. 

Kocasının ölümünün ardından İşte Benim Stilim All Star yarışmasına katılan Nazlı Hamarat ölüm tehditleri aldığını açıkladı. Kocası Emir Şaşmaz'ın ölümünün ardından günlerce gündemden düşmeyen Nazlı Hamarat bu iddiası ile herkesi şaşırttı. 

Eşinin ölümünün ardından eski sevgilisi Doruk Haybat ile yeniden aşk yaşamaya başlayan Nazlı Hamarat bugün yeni bir açıklama yaparak yeniden gündeme geldi. Doruk Haybat ile ayrıldıktan sonra Emir Şaşmaz ile tanıştığını söyleyen Hamarat "Cevdet Emir'le şu anki sevgilimden ayrıldıktan kısa süre sonra tanıştım. Ben boşluktayken bana baba gibi davrandı. Ben onu o da beni çok sevmişti ancak son bir yıl hakkında duyduklarım beni şok etti. Ölümden sonra şimdiki sevgilim beni aradı. Başsağlığı diledi. Zaten ailelerimiz ve biz birbirimizi iyi tanıyoruz. O sayede tekrar bir araya geldik" dedi.

Eşi Emir Şaşmaz'ın ölümünün ardından tehditler aldığını söyleyen Nazlı Hamarat bankadaki kendi parasının kendisinden istendiğini söyledi. Kocasının ölümünün ardından pek çok tehdit mesajı aldığını söyleyen Hamarat arayan kişilerin elmaslar nerede diye sorduklarını söyledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR