Gökçek CHP'ye yine ders verdi...

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun TBMM’deki konuşmasında ,“Halkı soyuyorsunuz Migros’taki peynir, sizin dağıttığınız peynirden daha ucuz” sözlerine Twitter’dan, “Sazan faturaya dikkat etmemişsin. Peynirin 2 kilosu 9 TL. yani kilosu 4,5 TL. Faturaya niye dikkatle bakmadın? İşte fatura” diye karşılık verdi.

Gökçek CHP'ye yine ders verdi...
Bu içerik 1104 kez okundu.

Başkan Gökçek Twitter hesabından, “Aykut Erdoğdu, TBMM'de konuşma yapmış. Konuşmasının 6.40 dakikasından itibaren bana gene pislik atmış” diyerek, Erdoğdu’nun, “Migros’taki peynir, sizin dağıttığınız peynirden daha ucuz. Migros’tan bu kadar da pahalı satılır mı? Melih Gökçek kaçamayacak” konuşmanın geçtiği videoyu takipçileriyle paylaştı.

-BAŞKAN GÖKÇEK’TEN, ERDOĞDU’YA OLTA... 
Büyükşehir Belediyesi'nin geçim sıkıntısında olan insanlara yardımcı olmak amacıyla dağıtımın yaptığı gıda maddelerinin alımında büyük bir titizlik yaptığını, Aykut Erdoğdu'nun iddia ettiği Fatih Erdoğan'dan açık ihale yoluyla 2013 tarihinde alınan malzemelerle ilgili ihale belgelerini Twitter’dan paylaşan Başkan Gökçek, “Sen bir yalancısın Aykut Erdoğdu. Migros'ta o tarihte peynir 9.75 TL, biz almışız 9.00 TL’ye. İşte belgeleri. Tependen inmeyeceğim Aykut, mahkemede gene fitil fitil burnundan gelecek. Dokunulmazlığın da kalkıyor. Daha önce de mahkum oldun. Bekle…” dedi. 
Başkan Gökçek, attığı bu twitin üzerine -“Sazan oltaya çabuk düştü. Aykut, arka arkaya twit attı” diyerek CHP’li Aykut Erdoğdu'nun attığı şu twit'leri takipçileriyle paylaştı: 
-“Arada KDV'yi de bize yutturacaksın uyanık. Senin fiyata KDV'yi de koyunca oluyor 9,72 Migros'la aynı fiyat. 
-“Migros'ta kilosu 9,75 şaşkın. Sen almışsın 600 ton. Kilo fiyatı ile ton fiyatı aynı mı? Çocuk mu kandırıyorsun?” 
-“Nereye kaçtın yine? Hangi deliğe girdin? Eminim belediyede çok önemli toplantın çıkmıştır. 3-4 gün sürer.” 
-“Sen bu mavi kapaklardan yeterince biriktirince, sana tekerlekli sandalye vereceğim... Şimdi naşşş”

- “SAZAN, OLTAYA ÇABUK DÜŞTÜ”
Bunun üzerine Başkan Gökçek, Erdoğdu’yu tvitterdan paylaştığı belgelere göz atması konusunda uyararak şu twit'leri attı:
-“Sazan faturaya dikkat etmemişsin. Arkadaşlarla iddiaya girmiştik. 'Bu sazan faturaya dikkat etmez, düşer' demiştik. Sazanın hası çıktın.”
-“Peynirin 2 kilosu 9 TL. Yani kilosu 4,5 TL. Faturaya niye dikkatle bakmadın sazanlık yaptın? İşte fatura”
-"Senin engellilere bile saygın yok... Al şimdi o kapakları ne yaparsan yap..."
-"Biraz önce bana diyordun... 'Hangi deliğe girdin? Tüydün mü? İftiracı. Hesap vereceksin savcılıkta . Hazırlan..." 
-"Niye tüydün... Öyle palavra atıp insanlara bir daha iftira atma.. Posta koyup, tabanları yağlayıp kaçma"

-"ÇANKAYA BELEDİYESİ'NİN, TERÖRİST CENAZESİ TAŞIMASI SUÇ"
Başkan Gökçek, ayrıca Tvitter hesabından, Bolu’da operasyonda öldürülen teröristin cenazesinin Çankaya Belediyesi'ne ait bir araçla Kayseri’ye taşınmasıyla ilgili olarak da “CHP'li Çankaya Belediyesi'nin, terörist cenazesini Bolu’dan alıp Kayseri’ye götürmesi suçtur. Çünkü görev, Ankara’da başlar” dedi.
Konuyla ilgili haberleri Twitter’dan paylaşan Başkan Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na şöyle seslendi:
“Sevgili KK (Kemal Kılıçdaroğlu) , 'CHP'yi teröristle işbirliğiyle suçlayan şerefsizdir' diyordu. Şimdi şerefsiz kim oluyor, Sevgili KK?”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR