Evlendi şimdi boşanıyor

2012 yılında büyük aşk yaşayarak evlenen Hande Subaşı ve iş adamı Can Tursan'ın boşanacağı iddiası herkesi şaşırttı. Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan güzel oyuncu Hande Subaşı ve Can Tursan'ın şiddetli kavgalarına arkadaşları ve komşularının tanık olduğu iddia edildi.

Evlendi şimdi boşanıyor
Bu içerik 1485 kez okundu.

2005 Türkiye güzeli olan Hande Subaşı 2012 yılında iş adamı Can Tursan ile hayatını birleştirmişti. 4 yıl önce evlenen Hande Subaşı ve Can Tarsun'un boşanacağı iddiası herkesi şaşırttı. 4 yıl önce büyük bir aşk yaşayarak evlenen Hande Subaşa ve Can Tarsun'un sık sık tartıştıkları gündeme geldi.

Tartışmalarına arkadaşları ve komşularının tanık olduğu çiftin yakın zamanda boşanacağı iddia edildi. Sürekli olarak kavga ettikleri öğrenilen çiftin boşanmak için kararlarını verdikleri ve bu karardan dönmeyecekleri yakın çevrelerinde konuşulmaya devam ediliyor. 

Boşanmak için Hande Subaşı'nın mahkemeye başvuracağı ve boşanma gerekçesi olarak şiddetli geçimsizliği göstereceği iddialar arasında. 

 

AŞK DURAKLAMA DÖNEMİNE GİRİYOR

Hande Subaşı evlendikten sonra verdiği bir röportajında evlilik ve aşk sorularını yanıtlamıştı. Evlilik ve aşk hakkındaki soruları yanıtlayan Subaşı evliliğin aşkı öldürmediğini fakat duraksattığını söylemişti. 

 

Subaşı; “Evlilik aşkı öldürüyor gibi belli kavramlar yok. Ama kendi yaşadıklarım ve hissettiğimden yola çıkarsak, sürekli beraber olunca bazı şeyler zamanla alışkanlığa dönüyor.Bu sadece aşk için değil, gittiğiniz bir mekanda için de öyle. Artık sürekli gittiğiniz için eski heyecanı kalmıyor ama orada olmayı seviyorsunuz. Üç-beş gün o tekdüzelikten uzak kalsanız, o kıpırtılar yeniden başlıyor. Tamamen aşkın bittiğini söyleyemem ama duraklama dönemine giriyor.”

Can dursun hande subaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR