Evcen ve Burak Özçivit'in kaldığı oteli bastılar

Yeni yılı Avusturya'nın başkenti Viyana'da kutlayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in kaldığı oteli hayranları bastı. Türklerin yoğunlukta yaşadığı Viyana'da bir otele yerleşen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hayranlarının oteli basması ile birlikte büyük şaşkınlık yaşadılar. Her dakika artan kalabalığı gören otel çalışanları durumu polise bildirdiler.

Evcen ve Burak Özçivit'in kaldığı oteli bastılar
Bu içerik 1621 kez okundu.

Bir süredir aşk yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit yeni yıla Avusturya'nın başkenti Viyana'da girdiler. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in Viyana'ya geldiğini duyan hayranları kısa sürede aşıkların kaldığı oteli tespit ettiler. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in kaldığı oteli tespit eden hayranları otele baskın yaptılar. 

Otel önünde artan kalabalığı gören otel çalışanları durumdan rahatsız oldu ve durumu polise bildirdiler. Otelin önündeki kalabalığı dağıtmak için barikat kuran polisler gitmemekte direten bir kaç kişiyi gözaltına aldı. 

Kaldıkları otelin camı önünde fotoğraf çeken iki sevgilinin hayranları arka planı görünce oteli tespit ettiler. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in kaldığı otelin önüne sabah erken saatte gelen hayranları beklemeye başladılar. Yılın ilk gününü Viyana sokaklarında dolaşarak geçiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit otellerine döndüklerinde toplanan kalabalığı gördüler. Hayranları tarafından otele girmeleri engellenen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen durum karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadılar. 

Kalabalığın arasından zar zor geçerek odalarına çıkan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit uçak saatlerini beklediler. Otel önünde artan kalabalık nedeni ile tedirgin olan otel çalışanları durumu polise bildirdi. Otele gelen polisler kapı girişine barikat kurdular. 

Polisin uyarılarına rağmen otelin önünden ayrılmayan kalabalık nedeni ile Fahriye Evcen ve Burak Özçivit oteli arka kapıdan terk ettiler. Otelden polis arabası ile ayrılan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen uçaklarına yetişebildiler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR