Etimesgut, Eryaman, Sincan'da hangi dershaneye gidilir?

İşte kayıt yaptıranların kaçırmamaları gereken bir fırsat.

Etimesgut, Eryaman, Sincan'da hangi dershaneye gidilir?
Bu içerik 1825 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), dershaneleri kapatan hukuksuz genelgesini valiliklere gönderdiği yeni genelgeyle kaldırdı. Söz konusu genelgeyle ilgili Danıştay 8. Dairesi'nin verdiği yürütmeyi durdurma kararının ardından yayımlanan genelge, MEB'in Danıştay kararını etkisiz kılmak için yaptığı bir hamle olarak değerlendirildi. 18 Eylül'de yayımlanan genelgenin ardından valiliklerin bundan sonra dershaneleri daha önceki hukuksuz genelgeye dayanarak kapatamayacağı vurgulandı. Yeni tarihli genelgede, 12 Ağustos'ta yayımlanan genelgenin ‘A- Özel Öğretim Kurumları ile ilgili açıklamalar' başlığı altında yer alan 1. maddesinin yürürlükten kaldırıldığı ifade edildi.

İşte Zafer Eryaman Dershanesi işine devam eden dershanelerin başında geliyor. Kayıtları dolmak üzere olan, eğitim kadrosunu hiç bozmayan, tecrübeli ekibi ve yöneticileriyle öğrencilerine eğitim vermeye devam ediyor.

Eryaman Zafer dershanesi 20 yılı aşkın deneyimi, tüm yurda yayılmış şubeleri, titizlikle hazırlanmış yayınları ve uzman kadrosuyla hizmetlerine devam ediyor....

Kayıt olan öğrenciler aynı zamanda Amerikan Kültür Kolejinde Tam Burs İmkanı Sağlıyor. Dershanenin bu avantajlırandan mutlaka yararlanın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR