Ersoy, Ajda Pekkan'ı tokatladı

Bülent Ersoy, Ajda Pekkan'a tokat attı! Ünlü şarkıcı Nükhet Duru'dan çok konuşulacak bir itiraf geldi. Bir dergiye röportaj veren Nükhet Duru, Bülent Ersoy'un Ajda Pekkan'a tokat attığı itiraf etti.

Ersoy, Ajda Pekkan'ı tokatladı
Bu içerik 634 kez okundu.

Herkesi şaşırtan itiraf Nükhet Duru'dan geldi. Nükhet Duru bundan 25 yıl önce Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy arasında meydana gelen bir kavgayı itiraf etti. Duru, 25 yıl önce Bülent Ersoy'un uçakta Ajda Pekkan'a tokat atığını itiraf etti. Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan bu olaydan sonra bir daha biraraya gelmemiş... 


Nükhet Duru’dan tarihi itiraf: “Ajda Pekkan ile Bülent Ersoy’un yıldızlarının bir türlü barışmadı. Hatta 25 sene önce uçakta Bülent Ajda’ya tokat atmıştı.”

 Quality Of Magazine dergisinin son sayısına röportaj veren Nükhet Duru, Ajda Pekkan’ı “Hepimizin öncüsüydü. 60’larda başlamış sanat hayatına. Biz 75’de çıktık. O da çok genç başlamış. Muhteşem bir kadın, pop müziğin tanrıçası!  Mitolojik çağda olsaydı, Ajda kesin tanrıça olarak algılanırdı” sözleriyle övdüğü röportajında Bülent Ersoy ile Ajda Pekkan arasındaki gerginliğin sorulması üzerine 25 senelik tarihi bir itirafta bulundu: “Küslük kötü bir şey. Bizim camiamızda ne küslük olabilir, ne de düşmanlık… İnşallah yakışır şekilde hallolur mesele. Onların yıldızı barışmadı bir türlü. Hatırlıyorum, 25 yıl önce uçakta kavga etmişlerdi. Hatta Bülent tokat atmıştı Ajda’ya.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR