Ersin Korkut havalimanın da dayak mı yedi?

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile ünlenen Ersin Korkut'un Havalimanında dayak yediği iddia edildi. Daha önce fotoğrafı HDP milletvekilleri ile fotoğrafları montajlanan Ersin Korkut'un dayak yediğine yönelik bir video sosyal medyada dolaşmaya başladı. Açıklama yapan Erdoğan Korkut görüntülerdeki kişinin kardeşi olmadığını söyledi.

Ersin Korkut havalimanın da dayak mı yedi?
Bu içerik 594 kez okundu.

BKM Mutfak oyuncusu Ersin Korkut'un havalimanında bir grup tarafından dayak yediği iddia edildi. Ersin Korkut'un dayak yediğine yönelik sosyal medyada dolaşan video herkesi şaşırttı. Kimliği belirsiz kişiler tarafından Ersin Korkut'un havalimanında saldırıya uğradığı iddia edildi.

Videonun sosyal medyada yayılmasının ardından Ersin Korkut'un ağabeyi hemen bir açıklama yaptı. Görüntüde ki kişinin kardeşi Ersin Kokut olmadğını söyleyen abi Erdoğan Korkut görüntülerin kardeşini yıpratmak amacı ile yayınlandığını söyledi. 

Havalimanında kimliği belirsiz bir kişinin 'vatan haini' diyerek Ersin Korkut'a saldırdığı iddia edildi. Yılmaz Erdoğan'ın yeğeni olan Ersin Korkut'un dayak yediğine yönelik görüntüler sosyal medyada geniş yankı buldu. 

Görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine Ersin Korkut'un ağabeyi açıklama yaptı ve görüntülerdeki kişinin kardeşi olmadığını söyledi. Erdoğan Korkut, kardeşinin şuanda dizi provasında olduğunu ve durumunun iyi olduğunu söyledi. Erdoğan Korkut, görüntülerin Trabzon havalimanında çekildiğinin altını çizerek 'Ersin bugüne Trabzon'a gitmedi' dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR