Erken aşkında 'Sanane' polemiği...

Kocası Serkan Uçar'dan şiddet gördüğü gerekçesi ile boşanma davası açan Ece Erken yeniden eşi ile görüşmeye başladı. Ece Erken ve Serkan Uçar bir kaç gün önce oğulları Eymen ile mutluluk pozları verdiler.

Erken aşkında 'Sanane' polemiği...
Bu içerik 892 kez okundu.

Ece Erken ve Serkan Uçar arasındaki gelişmeler herkesi şaşırtıyor. Bir kaç hafta önce boşanma kararı alan Ece Erken ve Serkan Uçar 4 gün önce birlikte tatil yaptılar. Oğulları Eymen ile mutluluk pozları veren Serkan Uçar ve Ece Erken herkesin kafasını karıştırdı..Ece Erken şiddet gördüğü iddiasıyla Uçar’ı terk etmişti.Çift birbirlerine ağır sözler sarf etmiş ancak bir süre sonra barıştıklarını ve anlaşmalı olarak boşanacaklarını açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde oğulları Eymen’le tatil yapan Erken ile Uçar mutluluk pozu vermişti.Önceki gün Instagram hesabından bir paylaşım yapan Uçar kafa karıştırdı.

 

Boşanmak için anlaşan çift geçtiğimiz günlerde böyle görüntülenmişti.

 

SANA NE KARDEŞİM BEN KARIMI SEVİYORUM

 

Serkan Uçar “Eğer iki insanın birlikte olması gerekiyorsa, eninde sonunda birbirlerine dönmenin yolunu bulurlar” notu yazdı. Uçar daha sonra bir takipçisine tepki göstererek “Sana ne kardeşim, ben karımı seviyorum. Barışmak istiyorum” dedi. Ece Erken ise bu haberler üzerine Twitter shesabından cevap verdi:  Boşanma  davasını bekliyoruz, nokta...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR