Erdoğan;Teröre diz çöktüreceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde muhtarlarla bir araya geldi.Cumhurbaşkanı burada muhtarlara yaptığı konuşmada teröre er yada geç diz çöktüreceklerini söyledi.İşte Erdoğan'ın o konuşmasının satırbaşları

Erdoğan;Teröre diz çöktüreceğiz
Bu içerik 1426 kez okundu.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşlarında şu ifadelere yer verildi.

- Bize yönetilen eleştirilerin sebebi, onların değil milletin emrinde hizmet vermiş olmamızdır. Tek sıkıntıları Beştepe'nin kendilerinin değil milletin emrinde olmasıdır. İstedikleri kadar bağırsınlar Beştepe milletin hizmetinde olmaya devam edecek.

- Tutturmuşlar bir kaçak saray. Var mı elinde belgen, varsa belgenle çık açıkla. Kaç kere söyledik Danıştay kararlarını açıkladık. Anamuhalefetin lideri kaçak saraya ben çıkmam diyordu şimdi çağırırlarsa giderim diyor. Siyasetçinin ilk önce dürüstlükten geçtiğini bu insanların öğrenmesi gerekiyor. Eğer siyasetçi dürüst olmazsa milletten itibar göremez.

 

TERÖR İNAT GÜZEL ŞEYLER YAŞANIYOR

- Türkiye'nin gündemini terörle, kanla karartmak isteyenlere inat millet olarak çok güzel hayırlı gelişmelere şahitlik ettik. Geçtiğimiz haftalarda doğmuş bir bilim adamının Prof. Dr. Aziz Sancar nobel ödülünü aldı, Milli takımımız İzlanda'nın karşısında aldığı galibiyet karşısında millet olarak gururla yaşadık. Çankırı'da Sumitomo'yu açtık. W20 zirvesinin açılışını yaptık. Bir hayalin dana gerçeği dönüşmesine şahitlik ettik. Anamur'dan Kıbrıs'a içme ve tarımsal suyu götüren projenin açılışın gerçekleştirdik.

 

SU GÖTÜRDÜKLERİ BALON PATLADI

- Biz bu projeyi hayata geçirirken birileri çıkıp Kıbrıs'a su yeni gitmiyor dedi. Evet gitmiyor. Balonla götürdüler ama o balon patladı. Biz 2011'de projeye başladık ve dün açılışını yaptık. Kıbrıs'ın 50 yıllık su ihtiyacı karşılanacak.

 

TERÖRÜ DİZ ÇÖKTÜRECEĞİZ, HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN

- Terörü, biz ne yapacağız yapacağız, Allah'ın izniyle diz çöktüreceğiz. Bundan hiç endişeniz, hiç şüpheniz olmasın. Şehitler bizim kanayan yaramız. Bir milletin şanını zaferini şehitler kazandırmıştır. Bu vatan şehit kanlarıyla sulandı, yoğruldu. Şehitlerimiz diridir ölü değildir. 

 

TERÖRÜN PROPAGANDA MAKİNASI OLDU

- Parti bile demeye dilim varmıyorum. Bunlara organizasyonlar diyorum. Muhalefet ve eleştiri sadece siyasilere mahsus değildir, aydınların da bu hakka sahip olduğunu biliyoruz. Ama hiçbir muhalefetin kendi ülkesine toplumuna karşı olma hakkı yoktur. Bir takım medya kuruluşları, akademisyenler ve siyasetçiler terörün propaganda makinası haline dönüştü.

- Almanya Başbakanı Türkiye'ye geliyor, kendilerine akademisyen diyen bir güruh çıkıp, bir sürü yalan yanlış gerekçenin ardından 'gelmeyin, bu ziyaret Erdoğan'a ve Davutoğlu'na destek anlamı taşır' diyor. Bu girişimin adı beşinci kol faaliyetidir. Bu girişimin içinde yer alanları ben birer mankurt olarak görüyorum.

- Türkiye terör örgütünün saldırısı altındayken ben nasıl köşemde otururum. Dünyanın eli ve gözü Suriye'nin üzerindeyken ben nasıl gelişmeleri uzaktan takip edebilirim. Huzurumuz, refahımız tehdit edilirken kendimi başka işlerle nasıl meşgul edebilirim. Eğer böyle davranmaya kalkarsam milletimin karşısına başı dik çıkamam. 

- Gücünü milletten almayan kimse artık bu ülkede at oynatamayacak borusunu da öttürümeyecek. Türkiye'yi yönetmek mi istiyorsunuz? Sandık orada 1 Kasım'da yetkiyi alırsanız gelin karşımıza.

 

vatandanhaber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR