Enver Demirel çocuklarla birlikte...

Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut Belediyesi kreşlerinin yeni döneminin ilk gününde kreşleri ziyaret ederek hem denetim yaptı hem de kreşteki ilk günlerinde minikleri yalnız bırakmadı.

Enver Demirel çocuklarla birlikte...
Bu içerik 654 kez okundu.

Etimesgut Belediyesi Başkanı Enver Demirel, belediye bünyesinde faaliyet gösteren Zübeyde Hanım Kreşi’ni ziyaret etti. Çocuklar ilk ders gününde Başkan Demirel sürpriziyle karşılaştılar. ‘Başkan Amca’ diyerek etrafını saran minikler, Demirel’e sevgi gösterisinde bulundular. Demirel de çocukların ilgisini karşılıksız bırakmayarak hepsiyle teker teker ilgilendi. Miniklerin oyunlarına eşlik eden Demirel, kreşte ilk gün heyecanlarına ortak oldu. 

Kreş çıkışı değerlendirmede bulunan Demirel, bu yıl 280 öğrencinin belediyeye ait 3 kreşte okul öncesi eğitime başladığını söyledi. 

Zübeyde Hanım Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin, belediyenin kapasitesi en geniş ve en modern kreşi olduğunu kaydeden Demirel, “Okul öncesi eğitim çocuğun daha sonraki eğitim hayatını etkileyen ve her yönüyle gelişimi açısından da son derece önemlidir. Özellikle Eryaman bölgemizde kreş yönünden büyük eksikliğimiz, ihtiyacımız vardı. Bu bölgemizde 2 kreşimizle hemşehrilerimize hizmet vermekteyiz. Bu vesileyle 2015-2016 eğitim öğretim yılının tüm öğrenci ve velilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR