Engellilerle birlikteydi..

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Belediye Evi’nde düzenlenen yemekte engelli bireyler ve aileleriyle bir araya geldi.

Engellilerle birlikteydi..
Bu içerik 765 kez okundu.

Başkan Yıldızkaya, engelli bireyler ile tek tek ilgilendiği yemek boyunca engellilerin ve ailelerinin sorunlarını dinledi.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Belediye Evi’nde düzenlenen yemekte engelli bireyler ve aileleriyle bir araya geldi. Yemeğin ardından Engelli bireylerin ve ailelerinin sorunlarını dinleyen Başkan Yıldızkaya, engellilerin gündelik yaşamdaki engellerinin kaldırılmasının önemli olduğunu belirterek, "Engellilere yönelik projelerimizle engellilerin ve ailelerinin yüzlerini güldürmeyi başaracağız" dedi.

Yıldızkaya; “Engellilere Yönelik Hizmetlerimizde Siyasi Bir Amaç Taşımıyoruz”

Engelli bireylere hizmet etmenin siyasi bir amaç değil, bir gönül işi olduğunu belirten Yıldızkaya; "Engellilere hizmet siyasi bir görev değil insani bir görevdir. Engelli kardeşlerimize her konuda gönülden yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde onlara hizmet etmeye çalışıyoruz. Bizim engelli kardeşlerimize yönelik gerçekleştirdiğimiz hiçbir projede siyasi bir amacımız yok." şeklinde konuştu.

Başkan Yıldızkaya Engellilerin Tatilini Uzattı

Geçtiğimiz sene düzenlediği proje ile 200’ün üzerinde engelli vatandaşı tatile göndererek bir ilke imza atan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, “Önümüzdeki Şubat ayında yine aynı projeyi gerçekleştirerek hepinizi 5 yıldızlı bir otele tatile göndereceğiz. Geçtiğimiz yıl bu tatili 2 gece olarak yapmıştınız, bu sene bir gün daha fazla yapmanızı istiyorum. Hepinizi yanınızda refakatçilerinizle beraber Şubat ayında 3 gece 4 gün Akdeniz’e tatile göndereceğiz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR