Dua'lara Talibiz diyerek yola çıktılar

''Şefkat Eli'' ekipleri yaptıkları çalışmalarla vatandaşın yaşamına dokunmaya ve ihtiyaç sahiplerinin hizmetine koşmaya devam ediyor.

Dua'lara Talibiz diyerek yola çıktılar
Bu içerik 589 kez okundu.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan'ın 'Dua'lara Talibiz' diyerek, ihtiyaç sahibi vatandaşların sorunlarına gösterdiği hassasiyetle, sosyal hizmetler ekipleri ilçe merkez ve taşra mahallelerinde ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

İhtiyaç sahibi, engelli ve yaşlı vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan, evlerini temizleyen ekipler, yaptıkları sağlık kontrollerine devam ediyor.Tarama ekipleri yaptıkları çalışmalarla vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini yerinde tespit ediyor.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ''Kimse Yoksa Biz Varız''

Halinizi soranınız, Derdinize derman olanınız yoksa biz varız diyen, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan yapılan bu çalışmaların yaygınlaştırılarak devam edeceğini söyledi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, ilçenin gerek merkez gerekse taşra mahallelerinde bulunan tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşmayı ve her sorunlarını çözmeyi hedeflediklerini belirterek, bugüne kadar yapılan çalışmalarla önemli bir mesafe kat edildiğini söyledi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ''Gönülden geçen samimi bir dua bizim için en büyük kazançtır''dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR