Demirel'e fidye şoku! 'Kızını kaçıracaklar'

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel'e akıl almaz bir tuzak kuruldu. Bir kaç gün önce Volkan Demirel ve menajerini arayan iki kişi ünlü kalecinin kızının kaçırılacağını iddia etti. Volkan Demirel'e bu konuda yardımcı olacaklarını iddia eden iki kişi polis tarafından gözaltına alındı. Demirel iki kişi hakkında şikayetçi olduğunu söyledi.

Demirel'e fidye şoku! 'Kızını kaçıracaklar'
Bu içerik 1176 kez okundu.

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel dolandırıcıların kurbanı oluyordu. Bir kaç gün önce iki kişi Volkan Demirel ve menajerini arayarak ünlü kalecinin 3 yaşındaki kızının kaçırılacağını iddia etti. İki kişi ile telefonda görüşen Volkan Demirel durumu hemen polise bildirdi. 

Polis tarafından gözaltına alınan iki kişi Volkan Demirel'den para almak için böyle bir işi kalkıştıklarını açıkladılar. Verilen bilgiye göre Volkan Demirel Kadıköy İlçe Eminiyet Müdürlüğüne başvururak tanımadığı kişilerin kızının kaçırılacağını söylediğini bildirdi. Kızının kaçırılacağı yönünde kendisi ile görüşmek isteyen kişileri polise bildiren Volkan Demirel şikayetçi oldu. 

Alınan bilgiye göre, 2 gün önce Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvuran Volkan Demirel, tanımadığı bir kişinin, önce menajerini, daha sonra da kendisini  telefonla arayarak çocuğunun kaçırılacağına dair bilgisinin olduğunu söylediğini belirtti. Bu kişinin yardımcı olmak için ısrarla kendisiyle görüşmek istediğini anlatan Volkan Demirel, şikayetçi oldu.

Volkan Demirel'in şikayetinin üzerine polis hemen bir soruşturma başlatarak aramayı yapan kişileri gözaltına aldı. Polis tarafından gözaltına alınan iki şüpheli kaçırma gibi hiç bir düşüncelerinin olmadığını söylediler. Volkan Demirel'den para almak için böyle bir plan yaptıklarını söyleyen iki kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR