Cem Adrian'dan O Ses Türkiye tepkisi

O Ses Türkiye yarışmasına Cem Adrian'dan tepki geldi. Ünlü şarkıcı Cem Adrian yarışmada yarışmacıların umutlarının ve hayallerinin sömürüldüğünü yazdı. Sosyal medya hesabından isim vermeden O Ses Türkiye'yi eleştiren Cem Adrian'a yarışmanın jüri üyelerinden cevap gecikmedi.

Cem Adrian'dan O Ses Türkiye tepkisi
Bu içerik 1619 kez okundu.

Reyting rekorları kıran O Ses Türkiye iki gün önce final bölümü ile ekrana geldi. Pek çok yarışmacının katıldığı O Ses Türkiye yarışması hakkında Cem Adrian'dan şaşırtan bir eleştiri geldi. O Ses Türkiye yarışmasını daha önce sert bir dille eleştiren Cem Adrian 'Kazandığınız her maddi şeyin hesabını ödemenizi diliyorum' demişti.

O Ses Türkiye'de yarışmacıların hayallerinin ve umitlerinin sömürüldüğünü yazan Cem Adrian'a ilk cevap yarışmanın jüri üyesi Gökhan ve Acun Ilıcalı'dan geldi. Murat Boz yarışmanın final akşamında kaliteli seslerin O Ses Türkiye aracılığı ile izleyici ile buluştuğunu söyledi. 

Murat Boz'un ardından konuşan Acun Ilıcalı ise kendisinin yarışmada bir katkısının olmadığını söyledi. Yarışmaya jüri üyeleri ve yarışmacıların büyük katkısı olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı eleştirilerin yersiz olduğuna dikkat çekti. 

Yarışmanın sonlanmasının ardından bir açıklama da Gökhan'dan geldi. Gökhan Özoğuz, yarışmaya katılan yarışmacılara büyük bir fırsat verildiğini söyledi. Yarışmacıları tüm Türkiye'nin dinlediğini söyleyen Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye'nin yarışmacılara yeni kapılar açtığını belirtti. O Ses Türkiye hakkında küçükte olsa kötü birşey duyduğunda üzüldüğünü söyleyen Gökhan Özoğuz "Çünkü içini biliyorum o olayın. İçindeyim..." dedi.

Cem Adrian
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
Nallıhan'da Arı Kovanı Desteği
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR
SÜRPRİZ HEDİYELERİ 23 NİSAN'DA ALDILAR